hair care

ekskluzywna oferta szkoleniowa

zobacz korzyści

salony partnerskie

wyszukaj salony partnerskie marki montibello

Salon Fryzjerski „JANDO” Aneta Chorąży

ul. Mętno 12
74-500 Chojna

Salon Fryzjerski „HENRYK” Aneta Ostrowska

ul. Orawska 25/2
70-131 Szczecin

Studio Fryzjerskie „KAMEA” Trawińska Mariola

ul. 1 Maja 15c
74-101 Gryfino

Polewiak Krystian

ul. Krasińskiego 67/4
74-101 Gryfino

Studio Fryzur „ROCOCO” Ewa Wróblewska

ul. Głowackiego 2a
72-010 Police

Studio Fryzjersko-Kosmetyczne „Matrix” Czyleko Marta

ul. Marii Konopnickiej 12
74-101 Gryfino

Fryzjerstwo i Stylizacja – Brzeska Beata

ul. Matejki 39B/25
72-600 Świnoujście

Barbara Głodek

ul. Puławskiego 3a
74-520 Cedynia

Salon „Eliksir” Eliza Krzyżanowska

ul.Walecznych 85
70-774 Szczecin

Beata Brzeska

ul.Rugiańska 12/14
71-653 Szczecin

Salon Fryzjerski „Milena” Milena Wojtasiak

ul.Mickiewicza 1c
72-510 Wolin

Wioleta Zwierzchowska

ul. Traugutta2/3
72-500 Międzyzdroje

Salon Fryzjerski „afrodyta” Bożena Siemianowicz

ul. Dubois 7
71-610 Szczecin

Madmuasell Beauty Style Śnieżana Połujańska

ul. 3 Maja 9
70-214 Szczecin

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Marlena Choma

ul. M.Kaspraka 5b
71-074 Szczecin

ISKRA Spółka Z.o.o Oksana Mykhaylyshyn

ul. Walecznych 85
70-744 Szczecin

Katarzyna Bujniewicz

ul. Marii Konopnickiej 25
78-320 Połczyn Zdrój

„Eliza” Bąk Aleksandra

ul. Żółkiewskiego 22
74-500 Chojna

„Melbest” Zenon Rybicki Szczechla Krystyna

ul. Obrońców Stalingradu 3/1a
70-406 Szczecin

Usługi Fryzjerskie Małgorzata Jankowska

ul. Nowielin 29 Bogusława 30
74-200 Pyrzyce

D&M Chodorowska Koch Sp. Jawna

ul. Reja 11/8
71-561 Szczecin

Akademia Piękna

ul.Polna 1
74-100 Wełtyń Gryfino

Studio Fryzur „Inspiracje”

ul.Wojska Polskiego 1/19
72-600 Świnoujście

P.H.U. Marlena Pachocka

ul.Wyszyńskiego 25/1
73-110 Stargard Szczeciński

Figaro Studio

ul. Krajnik Dolny 5a
74-500 Krajnik Dolny

Centrum Edukacji Zdroje

ul.Jabłoniowa 15
70-761 Szczecin

Monika Kosman

ul.Klonowa 23
70-893 Szczecin

Karin Jolanta Zielińska

ul. Osinów Dolny 1
74-520 Cedynia

Agata Burchardt

ul. Świerczewskiego 7/1
74-520 Cedynia

Salon Fryzjerski Doris

ul. Monte Casino 11
70-305 Szczecin

Grzegorz Piłaciński

ul. Monte Casino 7
70-465 Szczecin

Jolanta Janiec IN STYLE

ul. Krzywoustego 28/1
70-316 Szczecin

Joanna Jaroszewicz Salon ‚ALEKSANDRA’

ul. Jagiellońska 26
70-634 Szczecin

Ewa Waszkinel Salon Fryzjerski

ul.Nowy Zjazd 8/9
70-789 Szczecin

M&G Małgorzata Surudo

ul. Kościuszki 9a
74-100 Gryfino

Salon Fryzjerski RENATA

ul. Roosvelta 10
72-600 Świnoujście

Studio Urody Monic Monika Mizińska

ul. Policka 51
71-837 Szczecin

Akademia Piękna Wioleta Święcicka

ul. Energetyków 14K
71-100 Gryfino

Klub Fryzjersko Kosmetyczny Yes! Ernest Kawa

ul. Małkowskiego 6
70-305 Szczecin

Teresa Janta-Lipińska Glamur

ul. Konstytucji 3-ego Maja 17
72-600 Świnoujście

Salon Fryzjerski „ELIZA” Aleksandra Bąk

ul. Jagiełły 22
74-500 Chojna

Salon Fryzjerski Damsko-Męski Senska Beata

ul. Władysława Szafera 194G
70-904 Szczecin

F.H.U. MSK Sylwia Plina

ul. Osinów Dolny 50
74-520 Cedynia

Salon Fryzjerski Finezja Damsko-Męski

ul. Władysława Jagiełły 17
73-200 Choszczno

DAL-MAX Ryszard Wawrzaszek

ul. Gorkiego 24/12
70-390 Szczecin

Jagoda Stolarczyk Salon Fryzjerski KERASTYL

ul. Wojska Polskiego 93
72-600 Świnoujście

Zakład Fryzjerski Marek Marosz

ul. Sikorskiego 23a/1a
71-072 Szczecin

ATELIER FRYZJERSKIE Agnieszka Abramowska

ul. Zamoyskiego 4
71-444 Szczecin

Teresa zelerowicz Salon „Marcysia”

ul. Mickiewicza 7
72-400 Kamień Pomorski

Gabinet Urody-Instytucja Szkoleniowa Mirosława Szabunia

ul. Cisowa 45
71-014 Szczecin

Kobierowska Beata

ul. Krzywoustego 28/1
70-316 Szczecin

Usługi Fryzjerskie “MONIKA” Monika Hojczyk- Krawczyk

ul. Niedźwiedź 19 a
73-108 Kobylanka

Kamila Servis

ul. Hostrupvej 21
9500 Dania

Estee Salon Paulina Drwęska

ul. Sikorskiego 4B
72-600 Świnoujście

JK Studio Wizerunku

ul. Monte Cassino 1/14
70-464 Szczecin

Salon Fryzjerski Lady Wioletta Kulisz

ul. Mieszka I 7/2
66-400 Gorzów Wielkopolski

Usługi Fryzjerskie Szymkowiak Dorota

ul. Piłsudskiego 8, lok. 9
66-440 Skwierzyna

Salon Fryzjerski Agnieszka Mostek

ul. Buczka 29a/3
74-300 Myślibórz

Salon Fryzjerski AVANGARDA Jadwiga Dobkiewicz

ul. Kopernika 6
69-100 Słubice

Salon Fryzjerski Małgorzata Zakrzewska

ul. Sikorskiego 17
66-460 Witnica

PHU „YETOO” Jan Grzegorz Górowski

ul. Słowiańska 10/3
69-100 Słubice

Salon Fryzjerski Damsko- Męski Elżbieta Mauer

ul. Słowiańska 12
69-100 Słubice

Szulc Karolina

ul. Kutrzeby 10/13
66-400 Gorzów Wielkopolski

Salon Fryzjerski Sikorska

ul. Gen.St.Maczka 9/2
66-400 Gorzów Wielkopolski

Salon Fryzjerski Magda Lichwa Magdalena

ul. Mickiewicza 13
66-470 Kostrzyn

Żaneta Sompolińska

ul. Górna 2a
74-320 Barlinek

Sylwia Wiszniewska

ul. Skwierzyńska 22
66-435 Krzeszyce

Edwin Babiak

ul. Świerczowskiego 38a
66-300 Międzyrzecz

Montibello „Super Styl”

ul. Mieszka I 54
66-400 Gorzów Wielkopolski

Małgorzata Talarowska

ul. Wjazdowa 1
64-400 Międzychód

Alicja Biniewska

ul. Sportowa 4
66-400 Gorzów Wielkopolski

Natalia Dziadak

ul. Zielna 2/3
73-210 Rzecz

Salon „New Look”

ul. Widok 1a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Salon Fryzjerski „WIKI” Rudzka Urszula

ul. Mickiewicza 16b
69-110 Rzepin

Agnieszka Krzyżanowska Zakład Fryzjerski

ul. Łokietka 31
66-400 Gorzów Wielkopolski

Salon Urody Styl Monika Karakicz

ul. Śląska 7
66-400 Gorzów Wielkopolski

Anita Wieczorek

ul. Jagiełly 39b/3
73-200 Choszczno

Sylwia Puchała Stylista Fryzur

ul. Dąbrowskiego 4/6
66-300 Międzyrzecz

Jolanta Nowakowska

ul. Harcerska 3
74-400 Dębno

Paulina Okonowicz

ul. Chyża 9
73-210 Rzecz

Adrianna Malinowska

ul. Witosa 2H
69-200 Sulęcin

Renata Maciejewska

ul. Narutowicza 10a/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Studio Fryzjerskie GLAMUR Sieinska Agnieszka

ul. Krakowska 16
66-530 Drezdenko

Klimowska Wioleta

ul.Poznańska 49
66-530 Trzebicz

Winnicka Wioleta

ul. Chrobrego 1
66-300 Międzyrzecz

KOZDROWSKI SALON Zbigniew Kozdrowski

ul. Piastowska 4
66-470 Kostrzyn nad Odrą

AGATEA BEAUTY Agnieszka Makowska

ul. Os. Kopernika 11
69-200 Sulęcin

Anna Hadryś –Farat

ul. Sikorskiego 10/3
66-330 Pszczew

Pracownia Fryzjerska EKSTRAWAGANZA Alina Bogdan

ul. Na Ostrawy 2
66-400 Międzychód

Oksana Werbińska

ul. Leniniec 57
66-450 Bogdaniec

P.P.H.U. Kawecka Teresa

ul. 3 Lutego 32/3
66-436 Słońsk

Salon Fryzjerski “Agnieszka” Zdzisław Kosiński

ul. Plac Przyjaźni 22
69-100 Słubice

Zakład Fryzjerski Kamila Janicka

ul. Świerczewskiego 29/4
78-540 Kalisz Pomorski

Mariusz Michalak M.M. STUDIO

ul. Mickiewicza 16
73-110 Stargard

Usługi Fryzjerski Klaudia Baszak

ul. Czarneckiego 3/8
73-110 Stargard

STUDIO URODY S.C.

ul. Szczecińska 81
73-110 Stargard

PTH Dąbek Robert Dąbek

ul. Szymanowskiego 44
73-110 Stargard

Salon Fryzjerski „CLASIC” Marzena Piechocka

ul. Nowakowskiego 52a
73-110 Stargard

Salon Fryzjerski „MUZA” Karolina Gąsiorek

oś. Hallera 8a/6
73-110 Stargard

„IMAGE” Patrycja Borkowska

ul. Karłowicza 4
73-110 Stargard

Salon Urody Camilla Main

ul. Pogodna 14u/1
73-110 Stargard

Barbara Robaczewska „FRYZJERNIA”

ul. Staszica 20 m 26b/6
73-110 Stargard

Salon Fryzjerski Rejent Ewelina

ul. Bolesława Prusa 20b
73-110 Stargard

Piotr Przyradzki Studio Fryzjerskie

ul. Pomorska
73-123 Suchań

Laura Dobroć Salon Fryzjersko-kosmetyczny Evolution

ul. Przedwiośnie 73/9
73-110 Stargard

Monika Surma

al. Wojska Polskiego 20f
73-110 Stargard

Karolina Gryczuk „FURORA”

ul. Szczecińska 12
73-110 Stargard

Aleksandra Mysielska

ul. Skarbowa 22/J
73-110 Stargard

Katarzyna Masiowska

ul. Przelewice 62
74-210 Przelewice

Sabina Goździuk

ul. Strzelecka 6
73-123 Suchań

Renata Szostak RENA”

ul. Wolności 3/3
73-120 Chociwel

Katarzyna Pociecha Awangarda

ul. Ulikowo 41b/2
73-131 Ulikowo

Ewelina Bińczak, Salon Fryzjerski „Rahel”

ul. Międzybórz 71
77-304 Rzeczenica

Zakład Fryzjerski Monika Piwka

ul. Wicko 37a
84-352 Wicko

Salon Fryzjerski „LA VISAGE” Anna Choszcz

ul.Jana Pawła II 1
77-100 Bytów

Studio Tatoo „Ewelain”, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Krocek Marcin

ul.Konstytucji 3 Maja 1
77-200 Miastko

Salon Fryzjerski „PERISSA” Fabiszewska Marzena

ul. Tuwima 21c/2
76-200 Słupsk

Pracownia Fryzjerska Złota Anna

ul. Tuwima 21c/2
76-200 Słupsk

Studio Urody Śliwińska Joanna

ul. Krzywoustego 18/1
75-064 Koszalin

Salon Fryzjerski Redloch Agnieszka

ul. Zakole 15
75-814 Koszalin

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Studio Urody Panek Anna

ul. Armii Krajowej 11a
76-100 Sławno

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BONO” Brzęk Grzegorz

ul. Karłowicza 15
75-563 Koszalin

Salon Fryzjerski „PERISSA” Dorosiewicz Izabella

ul. Tuwima 21c/2
76-200 Słupsk

Studio Fryzur JB Brzeziński Henryk

ul. Dzieci Wrzesińskich 25a
75-034 Koszalin

Salon Fryzjerski „OSKAR” Cichosz Marzena

ul. 1 Maja 2, lok. 11
78-200 Białogard

Salon Fryzjerski K. Biłous

ul.Koszalińska 3
77-200 Miastko

Zakład Fryzjerski Monika Piwka

ul. Wicko 37a
84-352 Wicko

„U Joasi” Joanna Wylota

C.H.Manhatan 39
76-200 Słupsk

Studio Urody „Duo-Color” Dominik Dębicki

ul.Piekiełko 13
76-200 Słupsk

Salon Fryzjerski „ST-PIERRE” Romanowski Piotr

ul. Jedności Narodowej 27
78-100 Kołobrzeg

HAIR SPA Izabela Halak

ul.Reymonta 3
78-200 Białogard

Salon Fryzjerski Markowicz Beata

ul. Boczna 13/4b
75-430 Koszalin

FIGARO Filozofia Fryzur Zdonek Żaneta

ul. Koszalińska 24, lok. 5a
77-200 Miastko

Salon Fryzur „TOP STYL” Karolina Kruk

ul. Fałata 15
75-950 Koszalin

Firma Usługowo-Handlowa „STUDIO OKAY” W.T. Kopcińscy

ul. 9 Marca 10
76-270 Ustka

EUPHORIA Małgorzata Olejnik

ul.Kotarbińskiego
78-200 Słupsk

Salon Fryzjerski „SHE” Urszula Maciulewicz

ul.Szczecińska 34a
76-200 Słupsk

Salon Fryzjerski „KAMEO” Kamila Piotrowska

ul.Romera 2b
76-200 Słupsk

Salon Fryzjerski Aneta Pawelec

ul.Koszalińska 9
78-400 Szczecinek

Ewelina Cicha

ul. Marynarki Polskiej 85G
76-270 Ustka

Halina Szczechowiak

ul. Marynarki Polskiej 65A
76-270 Ustka

Laura Knychała

ul. Wileńska 28/1
76-200 Słupsk

Anna Walkowiak

ul. Fałata 11U/1
76-200 Słupsk

Joanna Kaufman

ul. Chrzanowskiego 14B
75-390 Koszalin

Łukasz Fursewicz

ul. Wojska Polskiego 19A
75-701 Koszalin

Edyta Giejbo

ul.Narutowicza 6b
78-100 Kołobrzeg

Urszula Sznitko

ul.Narutowicza 6b
78-100 Kołobrzeg

Aneta Danecka

ul. Bogusława II 3A
75-057 Koszalin

Aneta Pawelec

ul. Koszalińska 9
78-400 Szczecinek

Anna Frączak

ul.1000-lecia 39
78-460 Barwice

Anna Zenka

ul. Przechodnia 7c
77-310 Debrzno

Kamila Raczyńska

ul.Próchnika 1
75-338 Koszalin

Aneta Pilichowska

ul. Asnyka 13/1
75-062 Koszalin

Salon Fryzjerski Agnieszka Szadkowska

ul.Grunwaldzka 4
77-200 Miastko

Usługi Fryzjerski Marzena Chudawska-Godau

ul.Partyzantów 1a
76-213 Gradna Wielka

Akademia Fryzur O’ch Karol Karol Lewandowski

ul.Armii Krajowej 37a
77-200 Miastko

Nefretete Sylwia Nowak

ul.Kazimierza Wielkiego 29
77-200 Miastko

Usługi Fryzjerskie Małgorzata Szydłowska

ul. Zakrzewo 20
76-150 Darłowo

Bella Katarzyna Maszczak

ul. 3-go Pułku Piechoty
78-520 Złocieniec

David Proffesional Studio

ul.Królewska 4
77-300 Człuchów

ESTILO Fryzjerstwo Justyna Glapińska

ul. Trzebielino 93
77-235 Trzebielino

Salon Fryzjerski MARTNA Martyna Soboń

ul.Grunwaldzka 60
84-351 Nowa Wieś Lęborska

Salon Fryzjerski Joanna Grzywna

ul.Daszyńskiego 3
76-214 Smołdzino

Salon Fryzjerski Anna Rudnik

ul. Oś. Niepodległości 23
77-200 Miastko

Salon Fryzjerski „Galactica”

ul. Wańkowicza 54B
75-445 Koszalin

Ewelina Kuźma „Salon fryzjerski”

ul. Chopina 5a
78-210 Białogard

Zakład fryzjerski Dorota Gizińska

ul. Będzino 21
76-037 Będzino

VIVA Magdalena Bugajczyk

ul. Reymonta 3
78-100 Białogard

Joanna Antczak Firma Handlowo-Usługowa

ul. Dworcowa 5 lok.1
75-201 Koszalin

Salon Fryzjerski „SOFIA” Zaofia Kubacka

ul. Armii Krajowej 2a
78-400 Szczecinek

Centrum Glamour Jagoda Strzelecka

ul. Warmińska 4
75-393 Koszalin

Ewa Babirecka

ul. Trawica 8/1
76-004 Sianów

Zakład Fryzjerski Stefania Dudek

ul. Zieleniewo Różana 48/10
78-102 Kołobrzeg

Centrum Prestiżu Fryzjerskiego „KATRIN” Katarzyna Olejarczyk

ul. Franciszkańska 6/1
75-253 Koszalin

Dorota Ignaczak „DI-FINAGE” Salon Fryzjerski

ul. Drzymały 5
75-950 Koszalin

Justyna Chochla

ul. Darłowska 49
76-156 Dąbki

Agnieszka Bełczykowska

ul. Kaszubska 12/14
75-036 Koszalin

Krystian Konopko

ul. Zakole 15
75-950 Koszalin

Anna Staszko

ul. Fałata 11f
75-950 Koszalin

Magdalena Hebda „No Name”

ul. Zwycięstwa 181
75-608 Koszalin

F.H.U. Doktor Tuning Henryk Bartnicki

ul. Domisław 6
77-330 Czarne

Edyta Dworzak Usługi Fryzjerskie

ul. Sikorskiego 6/2
12Czaplinek

Salon Fryzjerski „Marzenia” Bernadeta Kłosiewicz

ul.Reymonta 38d
26-800 Białobrzegi

Salon Fryzjerski Justyna Wdowiak

ul.Kochanowskiego 133
26-930 Garbatka-Letnisko

Salon Fryzjerski Adam Gajdak

ul.Senatorska 14
05-660 Warka

Studio Kosmetyki i Fryzjerstwa Profesjonalnego Beauty Look Ilona Rychter

ul. Plac Stare Miasto 1/2
26-600 Radom

Salon Fryzjerski Beautiful

ul.Langiewicza 32
26-600 Radom

Salon Fryzjerski ” Perfect” Justyna Pekacka

ul. Rzemieślnicza 7
26-800 Białobrzegi

Salon Fryzjerski Karol Mleczkowski

ul. Kościuszki 12a
26-600 Radom

Zakład Fryzjerski „Wojtek ” Bednarczyk Wojtek

ul. 11-Listopada 25
26-800 Białobrzegi

IWONA Iwona Gołębiowska

ul. Biała 146/1
26-600 Radom

Studio Wizażu Basia Barbara Strzelecka

ul.Radomska 26
26-900 Kozienice

Salon Fryzjerski „Look ” Aneta Sułek

Władysława Reymonta 26
26-800 Białobrzegi

Salon Fryzjerski „Visage” Dominika Wosztyl

ul. Radomska 1A
26-670 Pionki

Galeria Fryzur Anna Adamiec

ul. Popiełuszki 4
26-600 Pionki

Fryzjer Milena Nadgrodkiewicz

ul.Helleńska 2
26-600 Radom

Salon Fryzjerski „Katrin” Katarzyna Kołtun

ul. Kozinki 23A
26-652 Zakrzew

HR – Serwis Dominik Hernik

ul. Rapackiego 13
26-600 Radom

YOU AND YOU Studio Urody Dominika Łomża

ul.Kościuszki 12A
26-600 Radom

Salon Damsko- Męski „Anna” Anna Warchoł

ul. Krakowska 4
26-700 Zwoleń

PHU Jacek Zbroś

ul. Rynek 16
27-300 Lipsko

Pracownia Fryzjerska „Image” Urszula Szydło

ul.Kozietulskiego 1 lok.7
05-600 Grójec

Zakład fryzjerski Damsko-Męski Edyta Korcz

ul.Dworska 5
26-600 Radom

Aneta Nowak Salon Fryzjersko-Kosmetyczny AURA

ul.Bielicha 106 A
26-652 Zakrzew

Falińska Katarzyna CATRINA Studio Urody

ul.Paderewskiego 14 LU 4
26-600 Radom

Arkadiusz Górecki ,,Argor”

ul.Staromiejska 7
26-600 Radom

Fryzjerstwo Profesjonalne ,,New Visage” Kamila Goncerz

ul. Malczewskiego 8
26-600 Radom

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny ,,Vena” Iwona Kaim

ul. 25-Czerwca 53
26-600 Radom

P.P.U.H. ELZZA Export Import Elwira Zysek

ul. Sadkowska 4
26-600 Radom

„Pani się budzi” Luiza Mazur

ul. Modrzewiowa 3a
26-900 Kozienice

HER-MIR Hernik Mirosław

ul.Rapackiego 13
26-600 Radom

Salon Fryzjerski Wyszka Aleksandra

ul. Krzywa 12
47-344 Walce

Galeria Fryzur Magdalena Pross

ul.Bohaterów Warszawy 6
48-340 Głuchołazy

Paweł Franciszkiewicz

ul.Limanowskiego 1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Salon Fryzjerski „SONIA” Sonia Czempik

ul.Plac 1 Maja 1
47-143 Ujazd

Bartłomiej Panicz

ul. Wołczyńska 5
46-266 Szymonków

VISAGE Justyna Koj

ul. Pudnicka 7
47-300 Kórnica

LM Studio Fryzjerskie Lucyny Michalak

ul. Wały Jana III 5
46-100 Namysłów

Salon Fryzur ‚Pod Arkadami” Anna Malaszko

ul. Mickiewicza 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Salon Fryzur Magdalena Czechowska

ul. Dworcowa 4
46-090 Popielów

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Anita Stohnij-Dobrowolska

ul. Trzech Kotwic 14
49-300 Brzeg

Studio Visage Grażyna Kasperska

ul. Lelewela 2
45-857 Opole

Salon Fryzjerski Barbara Doskocz

ul. Mickiewicza 3
49-200 Grodków

PATI’ Patrycja Kaczmarek

ul.Krzywa 7D/4
46-100 Namysłów

Salon Fryzjerskie Justyna Kostrzewa

ul.Główna 41
46-100 Głuszyna Namysłów

Salon Fryzjerski Daniel Latus

ul.Klasztorna 4
48-250 Głogówek

Salon Fryzjerski MUDI LOK Małgorzata Mudyna

ul.Mieszka I 1
45-550 Opole

La Cosmetica Dorota Sękowska

ul.Wiejska 50
45-240 Opole

Zakład Fryzjerski Brygida Kaufman

ul.Mickiewicza 5
48-250 Głogówek

Salon Fryzjerski Kamila Starzec

ul. Piastowska 9
48-200 Prudnik

Salon Fryzjerski Paulina Dobko

ul. Ligonia 11/1
48-340 Głuchołazy

Hair Fashion Piotr Szałankiewicz

ul. Koszarowa 8
48-100 Głubczyce

Pracownia Fryzjerska Elżbieta Lawrowska – Ulan

ul. Zdzieszowicka 9
47-150 Leśnica

Salon fryzjerski „Joanna” Joanna Sikora

ul. Grunwaldzka 16
46-200 Kluczbork

Aleksandra Sznicer Salon fryzjerski „Ola”

ul. Dzierżonia 5/1
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Pracownia Fryzjerstwa kreatywnego Szymon Bugiel

ul. Limanowskiego 2/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Salon Fryzjerski „Angel”s Touch” Anna Jastrzębska

ul. Prudnicka 3/7u
48-300 Nysa

Beata Nowicka Mobilny Salom Fryzjerski

ul. Kwiatowa 4/9
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Salon Fryzjerski „Joanna” Joanna Glensk

ul. Sztonyka 12/5
49-120 Dąbrowa

Studio Fryzur „Kameleon”

ul.Przechodnia 1
77-310 Debrzno

Centrum Piękna Justyna Pawłowska

ul.Margonińska 36
64-920 Piła

Salon Fryzjerski Damsko-Męski Rossa

ul. W.Szczepańskeigo 4
77-424 Zakrzewo

Salon Fryzjerski „Glamour” Hanna Katarzyna Wyroślak

Oś. Wichrowe Wzgórze 16
64-930 Szydłowo

Magdalena Górska

ul.Wroniecka 14
64-700 Czarnków

Salon Fryzur Krystyna Gleń

ul. Składowa 7B/1
64-800 Chodzież

Salon Fryzjerski Kamilla

ul.Cechowa 7
77-400 Złotów

Salon Fryzjerski Paulina Górecka

ul.Żeromskiego 19
64-800 Chodzież

Studio Urody Anna Sońta

ul.Żnińska 1
62-110 Damasławek

Zakład UHP Bazyl Dariusz Błażejak

ul.Kościelna
64-830 Margonin

Zakład Fryzjerski Ewa Klóska

ul.Osmańczyka 28
77-424 Zakrzewo

Salon Fryzur Martyna Berdych

ul.Słowackiego 1
64-800 Chodzież

IZA Izabela Barzykowska

ul.Wojska Polskiego 2
64-850 Ujście

Salon Fryzjerski Justyna Boharewicz

ul. Kościuszki 64
64-730 Wieluń

Salon Fryzjerski Marcin Sendal

ul.Nowa 13
78-650 Mirosławiec

Studio Fryzur Aneta Agatowska

ul. Jacentów 119
27-580 Sadowie

Zakład Fryzjerski Agata Jurecka

ul. Boh. Warszawy 61
28-100 Busko-Zdrój

Zakład Fryzjerski „JOLA” Jolanta Nowak

ul.Al.J.Pawła II 7c
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Knez Studio SF Magdalena Badzińska

Osiedle wrzosy 34
26-050 Zagnańsk

Usługi Fryzjerskie Mikołaj Wdowczyk

ul.Ściegiennego 81/10
25-114 Kielce

Georgina Koszarecka

ul. Pępice 49
26-080 Mniów

Salon Fryzjerski „Damayanti” Wioletta Kamoda

ul. Bolesława Prusa 4
26-200 Końskie

Salon Fryzjerski Katarzyna Ziółkowska

ul.Targowa 5
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Fryzjer ANNA Borowiec Anna

ul.Lenartowska 36
27-200 Starachowice

Zakład Fryzjerski Mariola Nenga

ul.Boh.Warszawy 61
28-100 Busko-Zdrój

Zakład Fryzjerski Jadwiga Rabajczyk

ul.Strażacka 9
28-300 Jędrzejów

Aneta Warzycka-Jedynak

ul.Miodowa 38 F
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Studio Urody Euforia Paulina Mucha

ul.Osiecka 6
27-640 Klimantów

Salon Fryzjerski „Shine” Anna Zagdan

ul.Zagórska 123
25-346 Kielce

Studio Fryzur Fryzomania Katarzyna Miernik

ul. Mickiewicza 25
26-130 Suchedniów

Salon Fryzjerski Anna Naszydłowska ANAWEL

ul. Nowowiejska 84
26-067 Strawczyn

Mobilne usługi fryzjerskie Wioleta Kmieć

Mąchocice Kapitulne
26-001 Masłów

Salon fryzjerski „U Zosi” Zofia Kolankowska

ul. Tuczępy 38
28-142 Tuczępy

Salon Fryzjerski „Kamila” Wiwatowska

ul. Młyńska 19
87-500 Rypin

Zakład Fryzjerski „BARBÓRKA” Barbara Grzelak

ul. Warszawaska 16
87-860 Chodecz

Studio Fryzur „BEAUTY LOOK” Beata Dubanowska

ul. Lissowskiego 37
87-500 Rypin

Zakład Fryzjerski Wanda Piórkowska

ul. Fabianki 68
87-811 Fabianki

FHU Maciej Ryczkowski

ul. Stodólna 3
87-610 Dobrzyń n.Wisłą

Salon Fryzjerski Marzena Piekarska

ul. Słowackiego 11a
87-610 Dobrzyń n.Wisłą

Zakład Fryzjerski Ilona Baran

ul. Rypińska 11a
87-600 Lipno

Saloniq

ul.Zdrojowa 17
87-720 Ciechocinek

Z.F.M.Dobiecka

ul. Topólka 52a
87-875 Topólka

Zakład fryz.M.Przybyszewska

ul.Reymonta 10
87-600 Lipno

Fryzjernia

ul.Zbiegniewskiej 20A
87-800 Włocławek

BO Neumann

ul. Przedmiejska 17
87-800 Włocławek

Studio Urody Image Natalia Eltman

ul.Becińskiego 12
88-200 Radziejów

Zakład Fryzjerski Iwona Nowakowska

ul. Kołłątaja 6
87-820 Kowal

Fryzomania

ul. Kaliska 100A/11
87-800 Włocławek

SF „U Reni”

ul. Młyńska 19
87-500 Rypin

Salon Fryzjerski „Finezja” Katarzyna Skorupa

ul. Rynek Zygmunta 31
16-300 Augustów

Salon „MODA” Teresa Piotrowska

ul. Jasna 2
11-600 Węgorzewo

Salon Fryzjerski INESA

ul. Jana Pawła II 10/1
16-400 Suwałki

Salon “Aneta” Aneta Wilczewska

ul.Pułaskiego 72 A
16-400 Suwałki

Szulich BogusławaSzulich Bogusława

ul.Traugutta 14/1
11-500 Giżycko

Salon Fryzjerski „Tess”Salon Fryzjerski „Tess”

ul. Klonowa 29
16-400 Suwałki

Salon Fryzjerski Sobocińska Izabela

Aleja Zwycięstwa 29/28
19-400 Olecko

Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Magdalena Mikielska

ul. Górna 4
19-500 Gołdap

Salon Fryzjerski Damsko-Męski Skrocka Monika

ul. Młyńska 20
16-300 Augustów

Ambasada Urody, Ewa Wróblewska

ul. Wojska Polskiego 12
16-300 Augustów

Studio Fryzur KiMM Kinga Zdancewicz

ul. Noniewicza 34
16-400 Suwałki

Salon “EDYTA” Edyta Minkiewicz

ul. Młynarskiego 3/6
16-400 Suwałki

Studio Maria Olszewska

ul. 1-szego Maja 2
19-500 Olecko

Emily

ul. Wodociągowa 25/43
11-500 Giżycko

Zakład Fryzjerski „Violetta” Violetta Pieprzyk

ul.Targowa 4a
39-400 Tarnobrzeg

Salon Fryzjerski Nikola

ul. Białoboki 4
37-207 Gać

Salon Fryzjerski Jakub Hrycyniak

ul. B. Głowackiego 19
39-400 Tarnobrzeg

Avenue Hairstyles Rafał Chędogi

ul. Rynek 22
38-480 Rymanów

Gabinet Kosmetyczny i Fryzjerski „KASIA”

ul. Rynek 7
23-420 Tarnogród

Salon Fryzjerski DASH Beata Skubisz

ul.Mickiewicza 19
36-200 Brzozów

Salon Fryzjerski „ELLEN”

ul.Pułaskiego 72
38-100 Strzyżów

Salon Fryzjerski Twój Styl

37-550 Radymno

Fryzjer Mobilny-Usługi Fryzjerskie z Dojazdem do Klienta

ul. Hoczew 16a
38-684 Hoczew

Usługi fryzjerskie „U Eli” Elżbieta Koza

ul. Olchowa 181B
39-127 Będziemyśl

SALON FRYZJERSKI”SZOK” ALDONA WOJTON

ul. Olchowa 126 B
39-127 Będziemyśl

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI „NADIA” KUC KLAUDIA

ul. 3-go Maja 27
39-120 Sędziszów Małopolski

F.U.H WIOLETTA GAWLIK

ul. Paderewskiego 2
39-200 Dębica

STANICKA BOŻENA

ul. Zdziłowice II 41
23-302 Godziszów

SALON FRYZJERSKI Em MONIKA BARTMAN

ul. Rynek 8
37-220 Kańczuga

SALON ”JUSTA”

ul. Chruściela 26
37-200 Przeworsk

„FRYZJERNIA” SALON FRYZJERSKI

ul. Chmielna 5
37-700 Przemyśl

ZAKŁAD FRYZJERSKI ALICJA SŁOWIK

Husów 297
37-121 Husów

SALON FRYZUR NATALIA

ul. Łukasiewicza 13
38-100 Strzyżów

SALON FRYZJERSKI”MARZENA”

ul. Kożuchów 79
38-124 Wiśniowa

Paulina Wapińska

ul.Krajobrazowa 4/4L
35-315 Rzeszów

Salon fryzjerski Aleksandra Różańska

ul.Rynek 19
37-630 Oleszyce

SALON FRYZJERSKI „STYL” HALINA KOŁODZIEJ

uL.Jeżowe 4A
37-430 Jeżowe

Zakład Fryzjerski Wioleta Kwolek-Mac

ul. Blizne 436 A
36-221 Blizne

GLAMOUR PAULINA KUZIO

ul. Malawa 921/A
36-007 Krasne

Salon Fryzur Edyta Drewniak

ul. Prosta 23
23-300 Janów Lubelski

Salon Fryzjerski Wajda Mirosław

ul. Bełska 1
38-700 Ustrzyki Dolne

Salon Fryzjerski Passion Aneta Dudek

Św.Michała Archanioła 2a/1
35-303 Rzeszów

Dariusz Nieroda Przedsieb.Wielobranżowe

ul. Rynek 7
38-120 Czudec

Studio Fryzur ”Moja Pasja” Skrabalak Dominika

Al.T.Rejtana 53/55
35-326 Rzeszów

Akademia Kreowania Wizerunku

ul. Wyspiańskiego 12/90
39-400 Tarnobrzeg

Gabinet ”Karolina”

ul. Krakowska 15
27-660 Koprzywnica

Gabinetbeuty Koncept Skotnicka

ul. Rynek 10
38-600 Lesko

P.P.U.H. ”Wimar” Górzan

ul. Głowackiego 51
39-200 Dębica

Salon Fryzjerski ”Dominika” Przywara

ul. Rynek 17
39-200 Dębica

Firma Usługowa ”Inez”

ul. Rynek 17
39-200 Dębica

Salon Fryzjerski ”Oleńka”

ul. Okulickiego 126
37-450 Stalowa Wola

Estillo Salon Fryzjerski Męsko-Damski Justyna Oklejewicz

ul. Jagiellońska 23
38-500 Sanok

Studio Fryzur Joanna Płodzień

ul. Kwiatkowskiego 35
35-311 Rzeszów

Sylwia Olejarz-Kurdybacha

ul. Makowisko 128
37-500 Jarosław

Joanna Kardysz

ul. Sienkiewicza 4/1
39-300 Mielec

Salon Fryzjerski Maorzta Birówka

Wiśniowa 136
38-124 Wiśniowa

Salon Fryzjerski”Color” Baran Katarzyna

ul. Piłsudskiego 3
37-100 Łańcut

Gorzynik Paulina

Jawornik 315
38-114 Niebylec

Zakład fryzjerski „Róża” Adamska Ewa

ul. Kamińska 27
06-419 Ciechanów

Salon Fryzjerski „Jola” Aniszewska Jolanta

ul. Długa 4
99-400 Łowicz

Salon Fryzjerski Vega Biziewska Sylwia

ul. Swojska 14a
09-400 Płock

Salon Fryzjerski „Kasia” Chłystek Katarzyna

ul. Kochanowskiego 42
96-500 Sochaczew

Salon Fryzjerski Dragańska Monika

ul. Grunwaldzka 8a/9
96-500 Sochaczew

Salon Fryzjerski U Radka – Dutkiewicz Radosław

ul. Moniuszki 15
09-530 Gąbin

Zakład Fryzjerski – Gajda Grażyna

os. Dąbrowskiego 24
99-400 Łowicz

Firma Usługowa „Ewa” – Gołaszewska Ewa

ul. Mostowa 2a
09-440 Staroźreby

Zakład Fryzjerski „Magnetic” – Góraj Ewa

ul. Prosta 2a
96-100 Skierniewice

Studio fryzjersko – kosmetyczne LEJDIS Jankowska Natalia

ul. Nowy rynek 4
09-400 Płock

Salon Fryzjerski – Jezierska Aneta

ul. Warszawska 51
06-400 Ciechanów

Salon Fryzjerski Prestige Korzeniewska Joanna

ul. Tysiąclecia 1 paw. 3
09-400 Płock

Zakład fryzjerski damsko – męski Kosobudzka Bogusława

ul. Grunwaldzka 41
09-100 Płońsk

Studio Fryzur Adama Szubki – Adam Szubka

ul. Barlickiego 2
99-300 Kutno

Nikolina – Sekret Urody Koźbiał Dominika

ul. Kameralna 4
96-100 Skierniewice

Usługi fryzjerskie „Emilia” Ostromecka Emilia

ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 12
06-400 Ciechanów

Salon Fryzjerski – Pessel Iwona

ul. Pocztowa 11/1
09-408 Płock

Salon Fryzjerski „Maya Styl” Seroka Bogumiła

ul. Klonowa 16
09-412 Nowe Proboszczewice

Salon Fryzjerski „Anna” Sękowiak Anna

ul. Bolimowska 7a
99-400 Łowicz

Zakład Fryzjerski „Beata” Staruch Beata

ul.Zielona 15
96-100 Skierniewice

Salon Fryzjerski Fantazja Ufa Magdalena

ul. Strugienice 68
99-440 Zduny

Zakład Fryzjerski Winkler Jacek

ul. Polna 3
96-500 Sochaczew

Salon Fryzjerski Winnicka Agnieszka

ul. Zwierzyniecka 12
96-500 Sochaczew

Zakład fryzjerski i solarium Witkowska Małgorzata

ul. Norwida 1
09-200 Sierpc

Salon fryzjerski Viola Żulczyk Wioletta

ul. Brochów 122
05-088 Brochów

Fryzjer Damsko- męski Przybysz Ewa

Joniec
09-131 Joniec

Salon Fryzjerski Damsko-Męski Nowaczewska Joanna

ul. Konstytucji 3 maja 16
09-200 Sierpc

Salon Urody Cieślińska Małgorzata

ul. Parkowa 12
06-450 Glinojeck

MediMas – Drzewiecka Małgorzata

ul. Bielińska 61
06-400 Ciechanów

Salon Urody MK Mikiewicz Mariusz

ul. Batalionów Chłopskich 3/32
06-400 Ciechanów

Euforia Markiewicz Anna

ul. Jagielońska 8/16 paw 10
96-100 Skierniewice

Salon fryzur „U Beaty” Kuźniewska Beata

ul. Świerczewskiego 8
09-470 Bodzanów

Fryzjerstwo Sas Karolina

ul. Henryka Sienkiewicza 16a
96-320 Mszczonów

Katarzyna Wyszogrodzka Wosiak WW Wyszogrodzka Katarzyna

ul. Lelewela 6 1piętro
96-100 Skierniewice

Salon fryzjerski „PATI” Karolina Cichecki

ul. Korfantego 19
44-360 Lubomia

Salon fryzjerski „ANITA” Leszek Adamczyk

ul. Cmentarna 42
44-341 Gołkowice

Salon fryzjerski „PERFECT HAIR”

ul. Śląska 5
44-206 Rybnik

Salon fryzur Jolanta Gromotka

ul. Henryka Pobożnego 23
44-266 Świerklany

Salon fryzjerski Marzena Lasek

ul. Spokojna 22
43-254 Warszowice

Zakład fryzjerski „TOP TRENDY” Joanna Kasperzec

ul. Dworek 96
44-200 Rybnik

VITADORA Dorota Szczepkowska

ul. Malinowa 15
44-240 Żory

Salon fryzjerski „NEFRETETE” Renata Wziętek

ul. Przyległa 10a
44-323 Połomia

Salon fryzjerski „KUKI” Artur Kowol

ul. Pszowska 551
44-370 Pszów

F.H.U.”SIMONA” Kinga Sobik

ul. Starowiejska 24
44-240 Żory-Rój

Usługi fryzjerskie Mariola Fereniec

ul. Broniewskiego 8
44-238 Czerwionka- Leszczyny

Zakład fryzjersko-kosmetyczny „SYLWIA” Sylwia Stanek

ul. Raciborska 32
47-440 Zawada Książęca

Salon fryzjerski Bożena Wija

ul. Bogumińska 31
44-350 Gorzyce

Zakład fryzjerski „SIMONA” Izabela Niewelt

ul. Floriańska 34
44-217 Rybnik

CSSP ORANGE NAILS

ul. Kraszewskiego 9
44-200 Rybnik

„MENADEL” Katarzyna Mendla

ul. 26 Marca 160
44-300 Wodzisław Śląski

Studio fryzjerskie „SATI”

ul. Rymera 157
44-310 Radlin

Studio fryzjerskie COLOR Katarzyna Derbis

ul. Powstańców Śląskich
44-300 Wodzisław Śląski

„BIO STUDIO” Beata Sopicka Hanak

ul. Kościuszki 60
44-200 Rybnik

Salon fryzjersko-kosmetyczny BARVY Marzena Widenka

ul. Długa 3
44-373 Wodzisław Śląski

Monika Szyszko

ul. Witosa 23
44-196 Knurów

Salon fryzjerski damsko-męski Ilona Wolny

ul. Przyjemna 4
44-264 Jankowice

Salon fryzjerski „FRYZJERNIA” Weronika Domes

ul. Ignacego Kraszewskiego 1
44-370 Pszów

Studio urody PER-TE Dorota Wdówka

ul. Wrocławska 19a
44-335 Jastrzębie Zdrój

MEGI – mobilne usługi fryzjerskie Małgorzata Prochasek

ul. Zielona 22
44-341 Skrbeńsko

Salon fryzjerski „PASJA” Ilona Wincierz

ul. 1-go Maja 8
47-480 Pietrowice Wielkie

Edyta Pastuszka

ul. Licealna 6
44-280 Rydułtowy

Salon fryzjerski damsko-męski Izabela Bryza

ul. Katowicka 24
44-335 Jastrzębie Zdrój

Zakład fryzjerski Joanna Gołombek

ul. Słoneczna 11
44-460 Chałupki

Salon fryzjerski BROCANTE Magdalena Fornal

ul. Wł. Broniewskiego 23
44-217 Rybnik

Kempny Design

Al.Wojska Polskiego 3
44-240 Żory

Salon fryzjersko-kosmetyczny GLAMOUR Patrycja Sowa

ul. Zawadzkiego 6
43-229 Ćwiklice

Michalina Fuchs

ul. Henryka Brodatego 3/4
43-200 Pszczyna

Magdalena Białoń

ul. Łokietka 5
43-200 Pszczyna

Studio fryzur PINStyle Joanna Sroka

ul. Wyzwolenia 33
44-200 Rybnik

Zakład fryzjerski Olga Borek

ul. Boczna 24
44-341 Gołkowice

Zakład fryzjerski Małgorzata Antoniuk

ul. Śląska 25b
44-335 Jastrzębie Zdrój

Salon fryzjerski EFEKT Katarzyna Kubica

ul. Wyzwolenia 39b
44-362 Rogów

Salon Fryzjerski Nicol Anna Pietrzyk

ul. Gdańska 5
86-170 Nowe

Salon Fryzjerski „Pati” Patrycja Wiśniewska

ul. Powstańców Wielkopolskich 2
89-100 Nakło nad Notecią

Salon Fryzjerski Karina Wiertlewska

Plac Zwycięstwa 19
86-010 Koronowo

Salon Fryzjerski Aneta Głowacka

Nowy Dwór
86-010 Koronowo

Salon Fryzjerski „NATII”

ul. Dworcowa 2
88-160 Janikowo

Karina Strzemkowska- Piguła

ul. Wybranowo 45
88-181 Jaksice

„UNIQUE” Mateusz Grzybek

ul. Jana Pawła 2
86-050 Solec Kujawski

Studio pielęgnacji włosa Katarzyna Proszkiewicz-Lewandowska

ul. Kościelna 7
86-320 Strzelno

Studio Fryzur Przemysław Czechorowski

ul. Strzelińska
62-550 Wilczyn

Katarzyna Budka x 2

ul. Kasztelańska 30
88-100 Inowrocław

Salon fryzjerski „Gosia”

ul. Pocztowa 15F
89-500 Tuchola

Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Beti Betata Sikorska

A. Zawadzkiego 8
86-010 Koronowo

Salon fryzjersko-kosmetyczny PASTELLE EDYTA SKWIRA

ul. Radzymińska 5 lok 1
15-863 Białystok

ATELIER FRYZUR ELŻBIETA ŁUKASZEWICZ

Berlinga 10 lok 20
15-814 Białystok

PHU MARTECH MARTA NIKICIUK

ul. Jagiellońska 9 A / 22
17-100 Bielsk Podlaski

Salon urody ANETA ROGOWSKA

ul. Podleśna 6
16-010 Wasilków

Salon fryzjerski BELL CAPELLI DANIEL MOJSAK

ul. Sobieskiego 11 lok 2
15-014 Białystok

Salon fryzjerski JOANNA KOSTECKA

ul. Kopernika 9 lok 22
15-377 Białystok

Salon Fryzjerski Twój styl ANNA PIETROWIEC

Św.Rocha 10 lok 215
15-879 Białystok

Salon fryzjerski damsko-męski Urszula Dębek

ul. Łagodna 14 lok 4
15-757 Białystok

MONTER MAREK GAWOREK , Salon fryzjerski

ul. Kazanowskiego 22
17-100 Bielsk Podlaski

Salon fryzjerski IMPRESJA Anna Aleksiejczuk

ul. Sienkiewicza 81/3 lok 101
15-003 Białystok

Salon fryzjerski „STYL” Jolanta Szczypień

ul. Staszica 25
18-200 Wysokie Mazowieckie

HYDRO-EXPERT Ewa Leszczyński

ul. Przygodna 14 lok 3
15-028 Białystok

Salon fryzjerski ‚LA DONNA” Ewa Bycka

Św.Rocha 6 lok 6
15-897 Białystok

Salon Fryzjerski Kowalczyk Danuta

ul. Ogrodowa 84
17-100 Bielsk Podlaski

Salon fryzjerski „ILONA” Ilona Grochowska

ul. Cieliczańska 2
16-030 Supraśl

Studio Przemian Dorota Szafran

ul. Blokowa 4 lok 2
15-788 Białystok

Salon fryzjerski Magdalena Maksymiuk

ul. Batorego 7A/5
17-200 Hajnówka

Salon fryzjerski „AWANGARDA”Magdalena Kowalczuk

ul. 3 Maja 1/6
16-200 Dąbrowa Białostocka

Zakład fryzjerski Damsko-Męski Wyszkowska Anna

ul. Goździkowska 41
18-100 Łapy

Salon fryzjerski „LABELLA” Joanna Woźniewska

ul. Żelazna 7 lok 5 U
15-297 Białystok

Klub Urody Monika Gardocka

ul. Kisiela 5A/20
15-361 Białystok

Salon fryzjerski KATES Karpiuk Katarzyna

ul. Kołłątaja 65 lok 1
15-687 Białystok

Salon fryzjerski „Szyrlej”Paulina Szydłowska

ul. Kraszewskiego 30 lok 19
15-025 Białystok

STUDIO FRYZUR „ESTETICA” Mariusz Krykowski

ul. Hipokratesa 5
18-400 Łomża

Kada Studio Agnieszka Sidwa

ul. Działkowa 11A
15-777 Białystok

Zakład Fryzjerski Beata Jaworowska

ul.Konstytucji 3 Maja 30
19-203 Grajewo

Salon Fryzjerski „Emilia”

ul.Witosa 25 lok. 18
15-660 Białystok

Shanti-Fryz Kucharewicz Ewelina

ul. 1 Maja 3
16-100 Sokółka

FHU Katarzyna Choińska

ul.Podlaska 22
15-509 Sobolewo

Studio Fryzur MEGA Małgorzata Grabowska

ul.Żeromskiego 1A lok. 12U
15-349 Białystok

Fanaberia Agnieszka Renda-Głuchowska

ul.Stroma 17
15-662 Białystok

Salon fryzjerski „Mari” Czujkowska Marianna

ul.Dubois 5a/7
15-349 Białystok

Salon Fryzjerski „Fantazja”

ul.Torowa 15
16-020 Czarna Białostocka

Prestige Dorota Pietruczuk

ul.Wysoki Stoczek 54
15-754 Białystok

Żarska Katarzyna Salon Fryzjerski

ul. Ogrodowa 17/18
17-100 Bielsk Podlaski

Żarska -Paprocka Marta Salon Fryzjerski

ul .Ogrodowa 9A/31
17-100 Bielsk Podlaski

Gołaszewska Bożena Studio Fryzjerskie LA CARRE

ul. Dolna 4
18-200 Wysokie Mazowieckie

Jałbrzykowska Małgorzata Fryzjerstwo Damskie

Al.Wojska Polskiego 27A
18-300 Zambrów

Salon fryzjerski Janusz Radzikowski

ul. Ciechanowiecka 19F
17-300 Siemiatycze

Salon fryzjerski Małgorzata Sidorczuk

ul. Grodzieńska 33H
17-300 Siemiatycze

Fryzjerstwo Damsko-Męskie Marzena Rudzińska

ul. Armii Krajowej 19A
15-661 Białystok

OLIVIA Milena Chodkiewicz

ul. Kościuszki 25
18-300 Zambrów

Salon fryzjerski Mirosław Bruliński

ul. Czaplice 17
18-400 Łomża

Salon Fryzjerski Wioleta Małecka

ul. Białostocka 12
16-002 Dobrzyniewo Duże

Studio Urody LaMania Maria Brulińska

18-300 Zambrów

Zakład fryzjerski damski Ewa Robak

ul. Batorego 44A lok.2
17-200 Hajnówka

Salon Fryzjerski PRESTIŻ Joanna Paszko

ul.Konopnickiej 5
16-020 Czarna Białostocka

Joanna Rusiecka Studio Fryzur

ul.Legionowa 14/16 lok 1
15-099 Białystok

Studio Fryzjerskie Sylwia Kosińska

ul. Główna 5A
18-210 Szepietowo

Agencja HHR Krzysztof Biernacki

ul. Kwiatowa 20
19-300 Ełk

Studio fryzur Janina Sapieha

ul. Żeromskiego 12
16-200 Czarna Białostocka

Salon fryzjerski Jarosław Kadłubowski

ul.Pałacowa 17
17-300 Siemiatycze

Studio fryzur Akcent Joanna Busłowska

ul.Pietrasze 1
15-131 Białystok

Studio urody Gotie Barbara Knyszyńska

ul. Chrobrego 6 A
15-057 Białystok

Zakład fryzjerski Małgorzata Kulma

ul. Nowa 5
18-208 Kulesze Kościelne

Salon Aneta Żukowska

ul. Kreta 16A lok 2
15-345 Białystok

Atelier Fryzjerskie – Solarium Maria Wick

ul. Sienkiewicza
84-200 Wejherowo

AWANGARDA Galeria Fryzjersko-Kosmetyczna Mirella Chylińska

ul. Celbowo
84-100 Puck

Brzeska Joanna Salon Fryzjerski „To Tu Metamorfoza”

Al. Blaszkowskiego
84-217 Szemud

EFEKT Bemke Hanna Gabinet Pielęgnacji i Urody

ul.Stefczyka
84-200 Wejherowo

Małgorzata Liszewska Usługi kosmetyczne

Osiedle Kaszubskie
Wejherowo

Marzena Szomborg Salon Fryzjerski

ul.Gen.Hallera
84-120 Władysławowo

MAZAYE Agnieszka Płocka

ul. Osadnicza
84-240 Reda

PROTEKTOR Jacek Dybowski

ul. Przebendowskiego
84-100 Puck

Salon Fryzjerski D & E Danuta Eliasz

ul. Kosynierów
84-230 Rumia

SEKRETY URODY Małgorzata Ruc

ul. Szkolna
84-239 Bolszewo

Studio Anny Lisewskiej Centrum Kształcenia SCARLET

ul. Cechowa
81-174 Gdynia

STYL Salon Fryzjersko-Kosmetyczny E.Michalska

ul.Kościelna
84-106 Leśniewo

SZYK Usługi Fryzjerskie Necel Aleksandra

ul.Sztormowa
84-140 Jastarnia

Urszula Ellwart Salon Fryzjersko – Kosmetyczny Fantazja

ul.Kolejowa
84-110 Krokowa

Wittbrodt Helena Fryzjer Damsko-męski

ul. Różana
84-122 Żelistrzewo

ANITA Kamińska Anita Salon Fryzjerski

ul. Gdańska
83-400 Kościerzyna

Atelier Sobie-Raj Anna Sobieraj

ul. Rynek
83-300 Kartuzy

FRYZJERNIA Renata Hallmann

ul. Armii Krajowej
83-330 Żukowo

Hanna Hommernik Usługi Fryzjerskie

ul. Dąbrowskiego
84-230 Rumia

LIVIA Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Ewelina Wasiewicz

ul. Wybickiego
84-230 Rumia

MARGARET Salon Fryzjerski Małgorzata Gładkowska

ul. Kalksztajnów
81-236 Gdynia

NATALIA Salon Fryzjersko – kosmetyczny Katarzyna Rybicka

ul. Wileńska
84-232 Rumia

Pischnik Weronika

ul. Skarszewska
83-400 Kościerzyna

Sabisz Ewa Salon Fryzjerski

ul. Zakładowa
83-407 Łubiana

SAD-OIL F.H.U. Janusz Sadecki

ul. Kosynierów
84-230 Rumia

Salon Fryzjerski „IWA” Iwona Lizakowska

ul. Rzemieślnicza
83-400 Kościerzyna

Salon Fryzjerski Damsko-Męski Ewa Ewa Kotłowska

ul. Podgórna
83-340 Sierakowice

Salon Fryzjerski Efekt Beata Jereczek

ul. dr. Majkowskiego
83-322 Stężyca

Salon Fryzjersko – Kosmetyczny „GABI” Agnieszka Bigus

ul. Łąkowa
83-341 Gowidlino

Salon Fryzur Gabriela s.c.

ul. Jana III Sobieskiego
84-230 Rumia

Studio KB Danuta Szymichowska

ul. M.C. Skłodowskiej
83-400 Kościerzyna

STUDIO KB Karolina Burandt

ul. M.C. Skłodowskiej
83-400 Kościerzyna

Zakład Fryzjerski damsko-męski „Anita” Anita Zelewska

ul. Szkolna
83-321 Mściszewice

ILONA Zakład Fryzjerski

ul. Sportowa
83-000 Juszkowo

Salon Fryzjerski KAROLA Karolina Kruszewska

Plac Wolności
83-000 Pruszcz Gdański

Usługi Fryzjerskie Daria Tournier

ul. Polna
83-200 Starogard Gdański

OL & OL Olga Kaczmarek

ul. Matejki 23/1a
80-232 Gdańsk

SALON FRYZJERSKI Katarzyna Wiktorska

ul. Wajdeloty 26/1
80-437 Gdańsk

Salon Fryzjerski „VENA” Justyna Szczesna

ul. Derdowskiego
83-300 Kartuzy

Studio Fryzjersko-Kosmtyczne ASIA, Joanna Trębicka

ul. Gdańska 4
84-230 Rumia

Anna Haracz SALON FRYZJERSKI

ul. Młyńska
83-209 Godziszewo

Kosmyk Katarzyna Sobota

ul. Krzywa
83-260 Kaliska

OLA Salon Fryzjerski

ul. Gdańska
83-200 Starogard Gdański

RZAZ International Krzysztof Bednarczyk

ul. Okrężna
83-200 Starogard Gdański

Anna Żochowska Salon Fryzjersko Kosmetyczny

ul. Reymonta
83-032 Pszczółki

Fryzjerstwo BIONDA Sylwia Kuc

ul. Królewiecka
82-300 Elbląg

Fryzjerstwo Tomasz Romanowicz

ul. Ogrodowa
14-400 Pasłęk

Galeria Fryzur Aleksandra Chojnacka

ul. Gdyńska
82-300 Elbląg

MAGIA FRYZUR Salon Fryzjerski Magdalena Kotłowska

ul. Westerplatte
82-200 Malbork

Salon Fryzur „ATELIER” Kamila Skibrowska

ul. Kubusia Puchatka
83-110 Tczew

Ludmyła Latawiec Premium

ul. Podgórska
81-166 Gdynia

M&M Frisor MARCIN MLYNSKI

Bakkegate
4006 Stavanger

Studio Fryzjerskie MONA Monika Gniech

ul. Chabrowa
81-097 Gdynia

STUDIO FRYZUR

ul. Michałowskiego 12
42-224 Częstochowa

W.L.S.

ul. Wspólna 13b
42-202 Częstochowa

Kasandra

ul. Jesienna 154
42-200 Częstochowa

Pracownia Fryzjerska „Sebastian”

ul. Czecha 25b
42-224 Częstochowa

Fabryka Fryzur „De Su” Joanna Piotrowska

Al. Wojska Polskiego 122
42-207 Częstochowa

Salon Fryzjerski „Margaret”

ul. Św. Anny 41
42-700 Lubliniec

Salon Urody Avangarde

ul. Paderewskiego 25a
42-200 Zawiercie

„Top”

ul. Lipowa 1
42-350 Koziegłowy

Salon Fryzjerski „Marlena”

ul. Nowa 4
42-242 Rędziny

Zakład Fryzjerski „Hubex”-Solarium

ul. Floriańska 9
42-130 Wręczyca Wielka

Glamour

ul. Krasickiego 111
42-300 Myszków

Salon Fryzjerski ”Style”

ul. Fredry 4
46-300 Olesno

P.P.H.U „Krispol” Eksport-Import

ul. Częstochowska 46
42-134 Truskolasy

Zakład Fryzjerski

ul. Częstochowska 10
42-152 Waleńczów

Salon Fryzjerski „Style”

ul. Mokra 17
98-300 Wieluń

Zakład Fryzjerski „Joanna”

ul. Szkolna 1
42-261 Starcza

Omnibus

ul. Rakowska 8/60
42-200 Częstochowa

Salon Fryzjerski Klimek Sylwia

ul. Dalachów 9
46-325 Rudniki

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „Ewa”

ul. Rynek 31
42-470 Siewierz

Salon Fryzjerski Matrix

ul. Świerczewskiego 1
98-330 Pajęczno

„Kacperek” Stańczyk Ewelina

ul. Żarecka 3
42-221 Włodowice

„Deja Vu”

ul. Bursztynowa 4a/2
42-200 Częstochowa

Studio Urody Joanna

97-220 Rzeczyca

Jabrzyk Anita Salon fryzj. -kosmet.

ul. Mościckiego 48
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Kaput Bożena Zakład Fryzjerski

al. Konstytucji 3 Maja 34
96-200 Rawa Mazowiecka

Dorota Kafar

ul. Północna 14
97-330 Przygłów

„FRYZURKOWO”

ul. Dąbrowskiego 22c
97-400 Bełchatów

Zakład fryzjerski Kraś Anetta

al. 3 Maja 23
97-300 Piotrków Trybunalski

Siemińska Anna Salon fryz. „LENKA”

ul. Nowy Redzeń 80B
95-040 Koluszki

Krajewska Anna

ul. Piaskowa
97-318 Czarnocin

Salon urody JOANNA Joanna Kowara

ul. 11 Listopada 44b
95-040 Koluszki

Salon fryzjerski „Estilo”

ul. Bogusławskiego 17
97-217 Lubochnia

Edyta Wejder Salon Fryzjerski

ul.Wojska Polskiego 75
97-400 Bełchatów

Studio Fryzur Małgorzata Lasota

ul.Jana Pawła 7d/61
26-300 Opoczno

Salon fryzjerski Anna Kaczmarska

ul. Konecka 16
97-330 Sulejów

Studio Fryzjerskie ‚Si’ Dorota Budowska

ul. Gancarska 1
32-120 Andrychów

ATELIER MARTA PŁOSKONKA

Plac Wolności 8
43-363 Milówka

Salon Fryzjerski VIVENTY Agnieszka Żak

ul. Jutrzenki 20
43-300 Bielsko Biała

Salon Fryzjerski Sabina Bartosik

ul. Górska 1 A
43-300 Bielsko Biała

LA POSH Renata Banaś

ul. Młyńska 8
43-300 Bielsko Biała

PHU „Oliwia” Magdalena Kocoń

ul. Legionów 231 B
43-502 Czechowice-Dziedzice

STUDIO FRYZJERSKIE 2000 ALEKSANDRA KWAŚNA-SŁOWIOK

ul. Żywiecka 91
43-365 Wilkowice

Salon Kameleon Aneta Białożyt

Koniaków 532
43-471 Koniaków

Salon Fryzjerski METAMORFOZA

Istebna 70
43-470 Istebna

„Maestro” Łukasz Nabiałek

ul. Dębowiecka 2
43-430 Ochaby Małe

Zakład Fryzjerski Monika Janota

ul. Bielska 24
43-246 Zabłocie

GREJS” Studio Fryzur Grazyna Kufta

ul. Żwirki Wigury 14
32-650 Kęty

IMAGE Zofia Jazowy Stąsiek

ul. Broniewskiego 26
43-300 Bielsko Biała

Salon Fryzur Inspiracja Anna Wołek i Sylwia Piskórz

ul. Jutrzenki 25 B
43-300 Bielsko Biała

Salon Fryzjerski „Hair Styling” Anna Butrak

ul.Główna 66
43-430 Ochaby Małe

Salonik Modnej Fryzury „Mirusia” Mirosława Witoszek

ul.Długa 66
43-419 Hażlach

Jennifer studio fryzur & stylizacja paznokci Barbara Holeksa

ul.Miodowa 23
43-438 Brenna

SALON FRYZJERSKI VIVENTY SZIMKE EWELINA

ul. Jutrzenki 20
43-300 Bielsko Biała

Salon Urody GABRIELA Gabriela Pietrzak-Boba

ul.Długa 26
32-607 Polanka Wielka

Joanna Kołoczek

ul. Jana Kantego 58
32-651 Nowa Wieś

POŚREDNICTWO FINANSOWE MARIA GOŁĄBEK

ul.Wyzwolenia
43-374 Buczkowice

Fabryka Urody Fryzjerstwo i Kosmetyka

737-01 Czeski Cieszyn

Studio Fryzjerskie Gosia

ul. Mostowa 4
43-400 Cieszyn

Studio Fryzjerskie Marek Kłósko

ul. Wyzwolenia 36
43-348 Brenna

Salon Fryzur Daria&Basia

43-430 Skoczów

Visual Kuś Patrycja

ul. Szymanowskiego 4
43-400 Cieszyn

ALEXANDRA Aleksandra Siekierka

ul. Cieszyńska 16
43-430 Skoczów

Salon Fryzjerski ELIT Elzbieta Troszok

ul. Cicha 17a
43-450 Ustroń

Salon Fryzjerski Karina S.C.

ul. Mostowa 4
43-400 Cieszyn

Salon Fryzjerski „MONIA” Monika Caputa

ul.Łąkowa 481
34-381 Wieprz

Salon Fryzjerski KADUS Małgorzata Zając

ul.Dworcowa 16
32-620 Brzeszcze

Usługi Fryzjerskie ANET Aneta Halska

ul.Główna 250
32-608 Osiek

Salon Fryzjerski Style Justyna Palka

ul.3 -go Maja
32-600 Oświęcim

BODYCENTRUM Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Małgorzata Łaciok

ul. Zapora 11
43-300 Bielsko-Biała

FRYZJERSTWO DAMSKIE Agata Bojda

ul. Wyższa Brama 25
43-400 Cieszyn

Salon urody Pierwiastek Piękna Anna Pędzik

ul. T. Regana 3
43-300 Bielsko Biała

Usługi Fryzjerskie Iwona Tomica

ul.Kamienna 1
43-400 Cieszyn

STREFA URODY ‚TAMARA”TAMARA SZINDLER

ul.M.Konopnickiej 11 B
43-450 Ustroń

Salon Fryzjerski Patrycja Walaszczyk Bogusława Borgieł

ul.Legionów 89a
43-502 Czechowice-Dziedzice

Gabriela Kołodziej

ul.Ogrodowa 13/1
43-300 Bielsko-Biała

„RENATA” STUDIO FRYZUR

ul. Juliana Chrościckiego 20
02-414 Warszawa

Salon Fryzjersko-kosmetyczny

ul. Husarska 1a
05-120 Legionowo

”MADAME” spółka cywilna Beata Moniewska,Katarzyna Łako

ul. Kondratowicza 18 lok.404
03-285 Warszawa

„MICHEL CARUSO” s.c. Anna Krupa, Karina Jamróz

ul. Rusznikarska Deptak 7
31-261 Kraków

Szczypińska Monika

ul. Pułaskiego 32
21-560 Międzyrzec Podlaski

Salon Fryzjerski Andrzej Fijał

ul. Ostrowiecka 10
21-300 Radzyń Podlaski

„STUDIO A” BIS

Pl.Waryńskiego 11
07-300 Ostrów Mazowiecka

Studio Fryzur Eleganza

ul. 3 Maja 37
08-110 Siedlce

Małgorzata Bogaj

ul. Sokołowska 1a
08-307 Repki

Salon Fryzjerski ,,Justyna,,

ul. Wola Łaskarzewska 9
08-450 Łaskarzew

Skałecka-Peichert Aneta „Studio Aneta”

Plac Ratuszowy 26/8
66-100 Sulechów

Mariola Wieczorkowska – Atrum

ul. Andersa 12
00-201 Warszawa

Maciej Wieczorkowski -Atrium

ul. Andersa 12
00-201 Warszawa

„Gryzelda” Anna Grudkowska

ul.Trakt Lubelski 190
04-667 Warszawa

Dagmar Agnieszka Nossarzewska

Bora Komorowskiego 35 Lok.213
03-982 Warszawa

Deja Vu Adrianna Miler-Słowińska

ul. Leszno 8
00-192 Warszawa

Salon Fryzjerski „Pokusa” Anna Górska

ul. Kowieńska 9
03-438 Warszawa

Możdżyńska Halina „Pracownia Fryzur”

ul. Namysłowska 6c, Lok. U11
03-455 Warszawa

Studio Urody Marcin Liwiński

ul. Andersa 25
00-159 Warszawa

House Of Beauty Agnieszka Zakrzewska

ul.Wawerska 33 B
05-420 Józefów

Vanilla Ewelina Kaniewska

ul. Namysłowska 6c Lok. U9
03-455 Warszawa

Salon Fryzjerski „Antresola” Grzogorz Hys

ul. Conrada 13
01-922 Warszawa

Studio Urody „Deyla” Iwona Zwierzchowska

ul. Reymonta 24/2
01-842 Warszawa

Salon Fryzjerski Damsko-Męski Grzegorz Stolarski

ul. 3 Maja 48
05-080 Izabelin

Ulanowicz Ewa

ul. Klaudyny 16
01-684 Warszawa

Renata Szałańska

ul. Wysockiego 2
03-369 Warszawa

Apart Agnieszka Partyka

ul. Kołłątaja 58
05-402 Otwock

Salon Ffyzjersko-Kosmetyczny

ul. Ożarowska 26
05-850 Ożarów Mazowiecki

Alex Story Aleksandra Moszczyń

ul. Okrzei 24 Lok.57U
03-710 Warszawa

Salon Fryzjerski ” Błysk Piękna ” Klaudia Potasińska

ul. Sochaczewska 129
05-870 Błonie-Wieś

Obara Salon Kosmetyczny Oaara Barbara

ul. Starochylicka 2a
05-510 Chylice

Salon Fryzjerski Beauty Miałko

ul. Wilanowska 14
05-509 Józefosław

Adwid Adam Witkowski

ul. Fabryczna 39
05-500 Piaseczno

Aura Aneta Torzewska

ul. Osiedlowa 10/3
05-515 Mysiadło

Studio Fryzjerskie Natalia Raw

ul. Piłsudskiego 13
05-530 Góra Kalwaria

Salon Fryzjerski „Marta” Marta

ul. Przesmyckiego 57
05-500 Piaseczno

Studio Fryzjerskie Studio Maki Maciej Toński

ul. Długa 78
05-510 Konstancin

Salon Urody „Chaniss” I Centru Teresa Gilik Vel Kielak

Ul. Wyszyńskiego 9a
05-220 Zielonka

Ewa Salon Fryzjerski Ewa Zych

Al. Armii Krajowej 64/1
05-200 Wołomin

Salon Fryzjerski Elżbieta Jackowska

ul. Wita Stwosza 16
05-091 Ząbki

Pracownia Fryzjerska Wanda Sa

ul. Sikorskiego 1c/5
05-200 Wołomin

Studio Urody „Refre” Barbara S

ul.Modlińska 199 A Lok.3
03-122 Warszawa

„Ady-Patty” Piękno Urody Adria Kosmetyka, Fryzjerstwo, Solari

ul. Dzięcieliny 10
04-745 Warszawa

Studio Efekt Marta Rasińska

ul. Wiosenna 12 Lok.U1
05-091 Ząbki

Salon Urody Katarzyna Skóra

ul. Sarmacka 12 G/28
05-297 Warszawa

Studio Fryzur Marta Kalinowska

ul. Polna 1/9
05-200 Wołomin

Pracownia Fryzjersko Kosmetycz Queen Spa Anna Kurek

ul. Niepodległości 2/53
05-200 Wołomin

Ona I On Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Patrycja Orłowska

ul. Paderewskiego 41
05-070 Sulejówek

„O Mały Włos” Małgorzata Gerło

ul. Wołmińska 3a
05-230 Kobyłka

Zakład Fryzjerski MILENA

ul. Mieszka 1-go 10
05-200 Wołomin

Studio Urody „Nathalie” Karolina Groszyk

ul. Poniatowskiego 3A
05-281 Urle

Salon fryzjerski Fokus

ul. 1 Maja
07-130 Łochów

Warsztat Fryzjerski Jusiński

ul. Armii Krajowej 4 lokal U5
05-250 Radzymin

„HENRYK” Salon Fryzjerski Nowok Henryk

ul. Katowicka 7
41-400 Mysłowice

ZAKŁAD FRYZJERSKI Żołna Jadwiga

ul. Kordeckiego 9
41-407 Imielin

Salon Fryzjerski ” KEYTI” Katarzyna Zięba

ul. Kwiatowa 12
41-400 Mysłowice

Centrum urody Butterfly Agnieszka Kołacz

ul. 1 maja 46
40-287 Katowice

Salon Fryzjerski „MARLIN” Izabela Babińska

ul. Starokościelna 4
41-400 Mysłowice

STUDIO URODY TAP Fryzjer,Sola Anna Kula

ul. Mickiewicza 41
41-400 Mysłowice

Studio 25 Salon Fryzjerski Bożena Łukaszuk

ul. Floriańska 25
08-110 Siedlce

Agnieszka Głowacka Salon Fryzjerski

ul. Parafialna 1 lok.2
56-210 Wąsosz

A.C.M. Marcin Witt

Plac 700-lecia 21/1
87-410 Kowalewo Pomorskie

Ratajczak Jolanta „CENTRUM PIĘKNA”

pl. Zielony Rynek 2
09-300 Żuromin

Salon fryzjerski Monika Pietr

ul.Grabowska 9
63-522 Kraszewice

M & M VISAGE

ul. Piekary 4a
63-500 Ostrzeszów

Agnieszka Paź

ul.Kwiatowa 7A lok.2
02-579 Warszawa

Szalone-nożyczki .pl Agnieszka Woźniak

ul. Akacjowa 83
05-504 Marylka

Studio Urody Arletta Wiśniewska

ul. Sułkowicka 8m11
00-746 Warszawa

EMMA PUW Małgorzata Małek

ul. Partyzantów 8
05-090 Raszyn

Salon fryzjersko kosmetyczny ” Anna Lipiec

ul. Lasek Brzozowy 1
02-792 Warszawa

Usługi Fryzjersko Transportowe Małgorzata Gołembnik

ul. Szadkowskiego 6/62
01-493 Warszawa

Studio Fryzur Sylwia Kalisz

ul. Kolejowa 49
05-220 Zielonka

Ewa Laura Grodowska ” wSPAniala

ul. Sowińskiego 24
01-251 Warszawa

PPHU.Kożuchowski Paweł Kożuchowski

ul. Srebrnogórska 23
03-166 Warszawa

PIU BELLA Salon fryzjersko – Walewska Katarzyna

ul. Strzelecka 27/29/lok. 7
03-433 Warszawa

Salon Fryzjerski Monika Waś

ul.Lewandów 11
03-299 Warszawa

Ostas Grażyna Salon Fryzjerski

ul. Fieldorfa 10 lok. 303
03-984 Warszawa

„Le Kurnique” Katarzyna Wagner

ul. Sękocińska 14
02-313 Warszawa

Vera Marcin Pawlak

ul. Dobra 89 m.2
00-305 Warszawa

Stylista Anna Surowiec

ul. Bohdanowicza 13
02-127 Warszawa

Klinika Urody Angelika Francza

ul. 29 Listopada 3 m.37
00-465 Warszawa

SERPENTIME Sp.z o.o.

ul. Okulickiego 10
05-500 Piaseczno

Jóźwiak Małgorzata Fryzjerstwo

ul. Kawęczyn 12c
05-520 Konstancin-Jeziorna

F.H.U. „Doktor Tuning” Henryk

Domisław 6
77-330 Czarne

Salonik Fryzjerski Bogusława

ul. Obozowa 72 lok 12
01-426 Warszawa

gosia-eR Małgorzata Rosłońska

ul. Ogrodowa 5m 11
00-893 Warszawa

MARGOT Małgorzata Paź

ul. Ludwiki 6/17
01-226 Warszawa

Salon Fryzjerski Aneta Mikołaj

ul. Okopowa 16/16
01-063 Warszawa

METAMORFOZA Eliza Czarczyńska

ul. Kombajnistów paw. 2
41-200 Sosnowiec

Salon Fryzjersko Kosmetyczny Marek Michalak

ul. Okopowa 20/12
01-063 Warszawa

Salon Expert Waszkiewicz Kami

ul. Powstańców Wielkopolskich 7
02-398 Warszawa

Salon Fryzjerski Flis&Borkows

ul. Indiry Gandhi 35 lok.U08
02-776 Warszawa

Salon Fryzjerski „Pani Pan-ek” Agnieszka Panek

ul. Armii Krajowej 1 g
05-827 Grodzisk Mazowiecki

Woźniak Iwona Zakład Fryzjerski

ul. Bartniaka 35
05-825 Grodzisk Mazowiecki

STUDIO AGA Danuta Palińska

ul. Kościuszki 20
05-822 Milanówek

STUDIO URODY GRIGIO & ROSSO KA

ul. Kościelna 11
05-800 Pruszków

STUDIO URODY UNCONVENTIONAL ST MARCIN NOWORYTA

ul. Łużycka 6
96-300 Żyrardów

PORTO BELLO Julita Zielkiewicz

ul. Grodeckiego 3
05-822 Milanówek

Fabryka Urody Marcin Komendowski

ul. Jagiellońska 8a
05-120 Legionowo

GRACJA Salon Urody

ul. Tuwima 16
05-084 Leszno

SALON FRYZJERSKI Tomasz Pierzc

ul. Bellottiego 5 lok.3B
01-022 Warszawa

Strefa Piękna i Urody Karpińsk

ul. Słoneczna 6A
05-123 Chotomów

Agnieszka Bartkowska

ul. Popiełuszki 19/21 p.33
01-595 Warszawa

Wasążnik Marianna

ul. Mostowa 4
05-500 Siedliska

Villa Urody Monika Grzywacz

ul. Willowa 55
05-410 Józefów

Nejman Jadwiga Salon Urody „JAGODA”

ul. ks. Miziołka 24
05-480 Karczew

Olek Anna Grażyna Studio Fryzjerskie

ul. Kajki 31
04-634 Warszawa

„MSF Szymańska Justyna”

ul. Andriollego 11
05-400 Otwock

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

ul. Ks.bp.Władysława Miziołka 4
05-480 Karczew

Salon Kosmetyczny Babiniec Paulina Sielska

ul. Rynek Zygmunta Starego 24
05-480 Karczew

„ANNA” Salon Fryzjerski Anna Dzik

ul. Bol.Prusa 35 lok.5
05-800 Pruszków

„Studio LOOKSUS” Usługi Kosmet

ul. Sienkiewicza 5
05-800 Pruszków

SALON EVOLUTION Dorota

ul. Hubala 7
05-800 Pruszków

Usługi Fryzjerskie-Gajcy Magda

Al. Niepodległości 14/73
05-800 Pruszków

Fabryka Fryzur Irena Pniewska

ul. Pasażewska 29
05-800 Pruszków

Fryzjerstwo Damsko-Męskie M.Ml Stara Wieś

ul. Grodziska 61
05-830 Nadarzyn

NEW ROMANTIC Katarzyna Staniak

ul. Piasta 21
05-822 Milanówek

Violett Wojciech Grot

ul. Szkolna 2
05-840 Brwinów

Salon Fryzjerski ŻanRóż Żanet

ul. M.Reja 23
05-806 Granica

Studio Fryzur „Iza Styl”

ul. Jagiełły 4 U5
02-495 Warszawa

Magnolia Magielnicka Iwona Justyna

ul. Orzeszkowej 5A/2
05-827 Grodzisk Mazowiecki

JAGODA Your New Design Sp.z o.o.

ul. Pasażerska 28
05-800 Pruszków

Salon Urody FOKSAL Ireneusz Dariusz Ordak

ul. Reymonta 20 a
05-120 Legionowo

Salon Fryzjerski Szraga Sebastian

ul. Jana Kazimierza 138
05-126 Nieporęt

Banaszek Mariusz Salon Fryzjerski

ul. Reymonta 12/16a
05-120 Legionowo

Zakład Fryzjerski ”U OKSANY” Oksana Borkowska

ul. Jachranka 21A
05-140 Serock

Zakątek Urody Agnieszka Stachn

ul. Zegrzyńska 11A
05-199 Legionowo

Studio Fryzjerskie Monika Monika Dubiel

ul. Płochocińska 162
03-044 Warszawa

Salon Fryzjerski Blicharz Iwona

ul. Spółdzielcza 1a
21-530 Piszczac

Zakład Fryzjerski ,,MAJKA,,

ul. Terebelska 49 B
21-500 Biała Podlaska

„Ona, on” Studio Fryzur – Izab

ul. Warszawska 17
21-500 Biała Podlaska

Wioletta Zradzińska Firma usługowo – handlowa „GAL

ul. Fieldorfa 10 lok.302
02-757 Warszawa

SALON FRYZJERSKI Aneta Lewkowi

ul. 3-go Maja 29
21-530 Piszczac

STUDIO METAMORFOZA Magdalena

ul. Okopowa 18b/7
21-500 Biała Podlaska

Studio Fryzur GABRIELL Damsko- Gabriela Złotkowska

ul. Lubelska 58
21-560 Międzyrzec Podlaski

Bielawska Dorota Studio Urody „FLASH”

ul. Fieldorfa 26/3
21-500 Biała Podlaska

„MODNE CIĘCIE” Barbara Łojewska

ul. Janowska 57
21-500 Biała Podlaska

BeautyArt By Margaret Małgorzata Weśniuk

ul. Narutowicza 89
21-500 Biała Podlaska

Studio Fryzur Effekt Magdalena Cap

ul. Lubelska 6
21-560 Międzyrzec Podlaski

Usługi Fryzjerskie „Bożena” Bo

ul. Bohaterów 4a
21-300 Radzyń Podlaski

Firma handlowo-usługowa „GRACJA”

ul. Pułaskiego 23
21-560 Międzyrzec Podlaski

SuperLook Dominika Kołodziejcz

ul. Warszawska 33c
21-560 Międzyrzec Podlaski

Sylwia Grzywacz Usługi Fryzjer

Plac Wolności 9
21-300 Radzyń Podlaski

Harmonia Piękna Karolina Siera

ul. Chemików 24
32-600 Oświęcim

Cichoń Bogumiła Studio Fryzur „KEMON”

ul. Kościuszki 5
32-640 Zator

Edyta Baster – Paszcza

ul. Rusocice 81
32-071 Kamień

Salon Fryzjerski MARILYN Adam Mucha

ul. Targowa 3C
34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Salon Fryzjerski „MAGDA” Magda

ul. 3 Maja 11 B
34-220 Maków Podhalański

Pracownia Fryzjerska Małgorzata Kusiak

ul. Polna 35
55-100 Trzebnica

SALON FRYZJERSKI Agnieszka Ar

ul. Rodzinna 4
85-792 Bydgoszcz

Salon Fryzjerski Renata Paliwoda

ul. Piwnika Ponurego 4
85-791 Bydgoszcz

Salon Fryzjerski Piotr Wargin

ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
85-064 Bydgoszcz

Studio Fryzur Robstyle

ul. Pomorska 22
85-605 Bydgoszcz

Pośrednictwo Kredytowe „TOMIX”

ul. Hallera 4
89-400 Sępólno Krajeńskie

Studio Fryzur EUFORIA Martyna

ul. Szkolna 6
89-642 Rytel

Marieta Walczak Powałki

ul. Leśna 6
89-620 Chojnice

Atelier Fryzjerskie Joanna Labun

ul. Drzymały 9
89-620 Chojnice

SALON KRAINA FRYZUR Debora SŁU

ul. Lipowa 2
86-160 Warlubie

Studio Kosmetyczne Beata Boruc

ul. Kołobrzeska 26
85-704 Bydgoszcz

Salon Fryzjerski „PROFESIONAL” Edyta Kalisio

ul. Reformacka 28
22-100 Chełm

MOBILNE USŁUGI FRYZJERSKIE Ane

ul. Wolności 13 lok.7
22-100 Chełm

Kaszczuk Ewelina Salon Urody „EVE STYLE”

ul. Szafirowa 15/50
20-573 Lublin

SALON FRYZJERSKI „MARGARITA” Małgorzata Jurczuk

ul. Lubelska 49
22-100 Chełm

STUDIO FRYZUR „ALTERNATYWA” Agnieszka Bondarczuk

ul. Synów Pułku 2/2
22-100 Chełm

Ewa Dziwulska-Ożóg

ul. Brzozowa 6
96-512 Młodzieszyn

Azuri Salon Urody Monika Rejzner

ul. Leśna 99A
05-083 Wyględy

„YENNNA” Elżbieta Kaparska

ul. Dubińska 6/7
04-333 Warszawa

SALONIK IWONY R Iwona Rozmarynowska

ul. Pocztowa 42
22-100 Chełm

Salon Fryzjerski ‚MALWINA’ Mal

ul. Sadowa 19
22-400 Zamość

STYLOTEKA FRYZJERSKA Tomasz Sz

ul. Wyszyńskiego 16
99-300 Kutno

Studio Urody ”44” Marzena Sitkiewicz

ul. Błędowo 15B
05-180 Pomiechówek

Aleksandra Piotrowska

ul. Ciechanowska 40A/1
06-456 Ojrzeń

Salon Fryzjerski Beata Żabowsk

ul. Wolności 23
09-100 Płońsk

Mirosława Grzybowska Salon Fry

ul.Ciechanowska 2
09-110 Sochocin

EFEKT Usługi Fryzjerskie Magdalena Szelągowska

ul. Grunwaldzka 46 lok.48
09-100 Płońsk

Bogusława Kosobudzka Zakład Fryzjerski Damsko-Męski

ul. Grunwaldzka 41
09-100 Płońsk

Czarnecka Agnieszka Zakład Fryzjerski

ul. Płocka 43
09-100 Płońsk

Bachanek Robert P.P.H.I.U. „ROBERT”

ul. Warszawska 84
05-190 Nasielsk

Zakład Fryzjerski Elżbieta Olb

ul. Romualda Traugutta 10
06-100 Pułtusk

mogorzewska Jolanta Salon Fryzjerski

ul. Mickiewicza 22a
06-100 Pułtusk

Salon fryzjerski damsko-męski Izabela Zaręba

Stare miasto 4/1
06-100 Pułtusk

Salon Fryzjerski Katarzyna Jas

ul. Staszica 9
06-100 Pułtusk

Salon Fryzjerski Katarzyna Wy

ul. Kościuszki 11
06-100 Pułtusk

Kinga Kucharska

ul. 3maja 4b
06-102 Pułtusk

„COOLMAR” Maria Marlęga

ul. Osiedle Młodych 28
06-500 Mława

RIN MEBLE Robert Witkowski

ul. Wyzwolenia 76
13-220 Rybno

Skuza Piotr Salon Fryzjerski „LOOK”

ul. Zieluńska 38
13-230 Lidzbark

Studio Efekt Karolina Wójcik

ul. Skrzydlata 5
54-129 Wrocław

Salon Fryzjerski VIOLA Wioletta Nowak

ul. Długa 30
42-425 Kostkowice

Salon Fryzjerski LADIES AND GE Karolina Chądzyńska

ul. Bielska 17
09-400 Płock

Dom Fryzur „MAŁGOSIA” Małgorzata Wasilewska

ul. Polna 7a
82-500 Kwidzyn

Głuszkiewicz Bogumiła Zakład Fryzjerski

ul. Kwidzyńska 20 B
82-522 Sadlinki

Salon fryzjerski ” Euforis” An

ul. Ogrodowa 6A
82-550 Prabuty

Paweł Sztuka

ul. Chlodna 11/1111
00-891 Warszawa

„Studio Urody Visage” Bożena G

ul. Szeroka 1
82-500 Kwidzyn

Rolbiecka Joanna

ul. Kościuszki 21
89-650 Czersk

STUDIO URODY Kinga Jankowiak

ul. Albatrosa 2
62-080 Lusówko

Mobilny Salon Fryzjerski Izabela Wojciechowska

ul. Borzęcice 115 A
63-720 Borzęcice

Edyta Wojtczak

ul. Daszyńskiego 2/3
63-300 Pleszew

USŁUGI FRYZJERSKIE Dorota Nizioł

ul. Kubika 22
59-700 Bolesławiec

Nowek Małgorzata „N STUDIO”

ul. Agrestowa 5/12
65-780 Zielona Góra

Prestige Salon Urody

ul. Dolne Młyny 3a
Bolesławiec

Salon Fryzjerski Małgorzata Szymańska

ul. Kubika 22
58-700 Bolesławiec

Salon Urody Efekt Angelika Kłonicka

Raciborowice Górne 181C
59-720 Raciborowice Górne

„MARILYN” SALON FRYZJERSKI JUS

ul. Zamkowa 1
59-600 Lwówek Śląski

NEW STYLE SALON KOSMETOLOGICZN MONIKA SZPILA

ul. Sierpnia 80 nr 33/44 lok. 1
59-700 Bolesławiec

Salon Fryzjerski Kowalewska Joanna

ul. Spółdzielcza 16
59-800 Lubań

Salon Fryzjerski „EFFECT”

ul. Mikołaja 22
59-800 Lubań

Salon Fryzjerski Urszula Siwińska-Myszak

ul. Worcella 1
59-800 Lubań

„KAMEL” Emilia Małysza

ul. Ratuszowa 26
59-800 Lubań

Salon Fryzjerski „DOROTA” Elżbieta Bocheńska

Aleja Wojska Polskiego 2
58-400 Kamienna Góra

Studio Fryzjerskie „INSPIRACJA Barbara Łukasik

Al. Wojska Polskiego 20
58-400 Kamienna Góra

USŁUGI FRYZJERSKIE Maria Sak

ul. Iwaszkiewicza 17A
59-900 Zgorzelec

Cecylia Borkowska

ul. Chociszewskiego 23
60-255 Poznań

SALON URODY ANNA KURTYCZ

ul. Stefana Okrzei 2A
59-900 Zgorzelec

Walczak Wojciech Salon „MERLIN”

ul. Moniuszki 1
59-920 Bogatynia

Salon Fryzjerski Angelika Sobkowiak

ul. Chrobrego 14
59-900 Zgorzelec

Mariusz Tomiczek

ul. Krótka 13
58-500 Jelenia Góra

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Andrzej Łapczyński

ul. Pułaskiego 43
62-800 Kalisz

Monika Maciejewska ZAKŁAD FRYZJERSKI ”URODA”

ul. T. Kościuszki 49
63-200 Jarocin

Centrum Zdrowego Odżywiania i Lucyna Smoczyk

ul. Zimowa 1
63-200 Jarocin

Salon Fryzjerski Gabriela Grygiel

ul. Ks Jerzego Popiełuszki 7
63-200 Jarocin

Salon urody „Wenus”

ul. Lipowa 5
63-322 Gołuchów

„STYLING STUDIO” Beata Krokosz

ul. Kilińskiego 15
63-300 Pleszew

Salon Fryzjerski „TWÓJ STYL” Wioletta Perdek

Al. Wojska Polskiego 24a
63-300 Pleszew

„U DOROTY” Kącik fryzjerski

ul. Dworcowa 79A
63-233 Jaraczewo

FHU Salon Fryzjerski Katarzyna

ul. Krzyżowa 3
63-300 Pleszew

Studio Fryzur Woźniak Jadwiga Studio Fruzur

ul. Warciana 32
63-200 Jarocin

Salon Fryzjerski „Claudia”

ul. Ks.Jerzego Popiełuszki 7
63-200 Jarocin

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Melka

ul. Słowiańska 125-133
62-800 Kalisz

PPHU Budowlanka Hilary Paszkowski

ul. Cieszyńska 21
62-800 Kalisz

Aneta Kostrzewska Salon Fryzjerski

ul. Dobrzecka 160
62-800 Kalisz

A.M. VISAGE SALON URODY S.C. M.Cuper- A..Nawrocka

ul. Górnośląska 40
62-800 Kalisz

Salon fryzjerski „Fanaberia”

ul. Młynarska 1
62-800 Kalisz

P.H.U. „PAOLA” Salon Fryzjersk Marta Ruszkowska

ul. Żabia 2 Opatów
63-645 Łęka Opatowska

Starmach Iwona Salon Fryzjerski

ul. Pawłówek 30
56-500 Syców

Wiesława Kieroń GALA FRYZUR

ul. Sieroca 4
63-600 Kępno

Salon Fryzjerski dla dzieci „S Aurelia Kłobus

ul. Warszawska 36b
63-600 Kępno

Zakład Fryzjerski „Ewelina” Grażyna Grońska

ul. Warszawska 77
98-400 Wieruszów

Emilia Juskowiak SALON FRYZJERSKI ”EMILIA”

ul. Sikorskiego 13
63-708 Rozdrażew

GABINET LEKARSKI lek.Janusz Km

ul. Ceglarska 19
63-700 Krotoszyn

AVELIN Salon Fryzjerski Ewelin

ul. Rumiankowa 5
63-700 Krotoszyn

Top Fryz Dorota Stefaniak Dorotoa Stefaniak

ul. Chwaliszewska 16
63-700 Krotoszyn

Salon Fryzur Angelia Angelina Andrzejak

ul. Rynek 20
63-700 Krotoszyn

Salon Fryzjerski HANIA Hanna

ul. Fabryczna 9/27
63-700 Krotoszyn

Jolanta Górecka Galeria Urody

ul. Zamkowa 37
63-500 Ostrzeszów

Studio Fryzur Beata Skowrońska

ul. Asnyka 2
63-520 Grabów nad Prosną

Talarska Lidia Zakład Fryzjerski

ul. Strzelecka 111
63-400 Ostrów Wielkopolski

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY „FACH Aldona Siwik

ul. Chopina 6
63-421 Przygodzice

Jangas Ewelina

ul. Wieluńska 138
63-522 Kraszewice

PHU Marta Kmiecik-Michalak

ul. Moszczanka 79
63-440 Raszków

Salon Fryzjerski „Urszula” Urs

ul. Nowy Świat 21
62-800 Kalisz

GABINET KOSMETYCZNY „ESENCJA U Agnieszka Szymczak

ul. Kaliska 9
63-460 Nowe Skalmierzyce

Salon Fryzjerski ” KASIA ” Piotr Nawrocki

Plac 23 Stycznia 17
63-400 Ostrów Wielkopolski

Atelier Zdrowia I Urody Agnies

ul. Okólna 2
63-400 Ostrów Wielkopolski

Studio fryzur MADAME Judyta Nowak

ul. Polna 7
63-700 Krotoszyn

Salon fryzjersko-kosmetyczny Żaneta Fluder – Cichoradzka

ul. J. Wybickiego 35
63-400 Ostrów Wielkopolski

Studio Fryzur ” MARTYNA” Martyna Dyba

ul. L. Namysł 11b
63-430 Odolanów

Studio Urody Marcin Nowiński

ul. Poniatowskiego 11
63-430 Odolanów

Salon Fryzur Barbara Cielniaszel

ul. Wolności 5
42-584 Dobieszowice

Zakład Fryzjerski Barbara Kucińska

ul. Kierocińskiej 20
41-200 Sosnowiec

Zakład Fryzjerski Bachowska Zdzisława

ul. Modrzejowska 65
42-500 Będzin

Akademia Piękna MONIQUE Regina

ul. Jana III Sobieskiego 19/1
41-300 Dąbrowa Górnicza

SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY-R Maciej Gicz

pl. Tadeusza Kościuszki 1
41-902 Bytom

Salon Fryzjerski Marcin Jarosz

ul. Piłsudskiego 7/12
41-902Bytom

Salon Fryzjerski „SABINA” Sabina Przesmycka

ul. Kużaja 57
41-922 Radzionków

ABRAKADABRA

ul. Felińskiego 56
41-908 Bytom

Salon Fryzjerski „SZALONE NOŻY Kowal Zbigniew

ul. Zgody 15
41-908 Bytom

Salon Fryzjerski MJ Małgorzata Jabłońska

Plac Sikorskiego 12
41-902 Bytom

SALON FRYZJERSKI Figaro Bydlińska Katarzyna

ul. Ordona 20a
40-164 Katowice

Studio Fryzur Izabela Pawlik

ul. Okrężna 19
41-100 Siemianowice Śląskie

Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny Joanna Sereda

ul. Krzywa 15
41-500 Chorzów

„GALILEO” Salon fryzjersko-kosmetyczny

ul. Solidarności 9/1
41-706 Ruda Śląska

Salon Fryzjerski „MARIO” Agnie

ul. Polna 19
41-600 Świętochłowice

Studio Fryzjerskie „MKM” Monika Pastuszka

ul. Górnośląska 20T
41-717 Ruda Śląska

Fabryka Fryzur Rafał Rabenda

ul. Sowińskiego 45
40-018 Katowice

Sperlich Angelika

ul. Granitowa 2/4
41-600 Świętochłowice

Anna Porwit Salon Fryzjerski

ul. Pocztowa 2
41-500 Chorzów

Iguana Gabriela Grdeń

ul. Mieszka I 11a/59
32-500 Chrzanów

IGUANA Iga Kuźnik

ul. Trzebińska 60
32-500 Chrzanów

Fabryka Fryzur ” FALA” Anna Malik

ul. Siedlec 6
32-065 Krzeszowice

STUDIO FRYZJERSKIE „RETRO”

ul. Słowicz 16
32-590 Libiąż

Pracownia Fryzjerska Joanna

ul. Paderewskiego 4
32-590 Libiąż

Salon Fryzjerski „MARGRET” Helena Stępień

Al. J. Piłsudskiego 32
41-303 Dąbrowa Górnicza

Magdalena Szyniec Studio Fryzjerskie GEMINI

ul. Zilonogórska 53
41-219 Sosnowiec

Salon Fryzjerski „CAMELEON” Bożena Biesiadecka

ul. Ludowa 11
41-310 Dąbrowa Górnicza

SF Aleksandra Słaboń

ul. Leśna 3/4
41-300 Dąbrowa Górnicza

„CREARE” ATELLIE’R URODY ZAKŁA Damian Rodak

ul. 9 Maja 11a
42-500 Będzin

Anna Jawor-Lachowicz „Pastelle”

ul. Królowej Jadwigi 25 B/14
41-300 Dąbrowa Górnicza

MK Studio Fryzur Magdalena Kopecka

ul. Górki 74
41-300 Dąbrowa Górnicza

Salon Fryzjerski KAMELEON

ul. Granitowa 59A
43-155 Bieruń

CZAR Bernadeta Rosołowska

ul. Przyszłości 86/4
44-119 Gliwice

ALEX Atelier Aleksandra Czerny

ul.Ligonia 38
44-100 Gliwice

Gabinet Kosmetyczny AGAT Agnieszka Tańcuła

ul. Piastowska 1
44-180 Kotulin

Studio Fryzjerskie Magdalena Richter

ul. Bernardyńska 10/III
44-100 Gliwice

Salon Fryzjerski „KLEOPATRA” Monika Kornafel

ul. Towarowa 79
43-609 Jaworzno

Sandra Sasiela

ul. Grunwaldzka 132
43-600 Jaworzno

Salon Fryzjerski Iwona Madeja

ul. Ligocka 66
40-549 Katowice

Ewa Kral EKart – Salon Duet

ul. Obrońców Westerplatte 36
41-710 Ruda Śląska

KRAINA FRYZUR Agnieszka Rejmer

ul. Tysiąclecia 6
40-871 Katowice

Studio Fryzjerskie „LUCJAN” Szajbel Lucjan

ul. Piastowska 1
41-700 Ruda Śląska

Fryzjerstwo Damsko-Męskie Łucja Malinowska

ul. Gwarecka 3a i 3b
41-705 Ruda Śląska

Pracownia Fryzjerska ROBERTO K

ul. Furgoła 2
41-709 Ruda Śląska

P.P.U.H New Look Joanna Dziarek

ul. Świerczewskiego 77/3
41-100 Siemianowice Śląskie

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny M Katarzyna Weklicz-Długi

ul. ks. Jana Gałeczki 41
41-500 Chorzów

B7 Nowa Jakość Fryzjerstwa Bartłomiej Kurek

ul. Mariacka 33/12
40-014 Katowice

Studio Fryzjerskie „TOMLINE” Staroszyński Tomasz

ul. Sucha 4
41-200 Sosnowiec

Agnieszka Żelazko A.P.H. „AGNE

ul. Targowa 11
41-200 Sosnowiec

„Akademia Stylizacji Fryzur” Katarzyna Majchrzak

ul. Roździeńskiego 90
40-203 Katowice

Paulina Binko

ul. Kilińskiego 50
41-208 Sosnowiec

Paulina Koraszyńska SALON FRYZJERSKI ORCHIDEA

ul. Legionów Polskich 129
41-300 Dąbrowa Górnicza

W.P.T.U.P.H. Andrzej Frączek

ul. Stawowa 10
42-625 Ożarowice

Bogusław Dąbek

ul. Jagiellońska 65
41-948 Piekary Śląskie

STUDIO URODY Izabela Pyka

ul. Lasowicka 98
42-622 Nowe Chechło

MD STUDIO FRYZUR Kowalczyk Marta

ul. Męczenników Oświęcimia 6
41-922 Radzionków

Joachim Pinocy Firma Pinocy

ul. Waryńskiego 35
43-143 Lędziny

Salon Fryzjersko-kosmetyczny

ul. Przyjazna 7
40-467 Katowice - Giszowiec

Kosmetyka „KAMA” Małgorzata Buksa

ul. Krakowska 9
43-190 Mikołów

Salon Fryzjerski „BEATA” Beata Jewsiewicka

ul. Krakowska 26
32-660 Chełmek

Adrianna Grudniok

ul. Techników 10/13
41-403 Chełm Śląski

New Visage Sabina Kustrykov

ul. Paprocańska 159
43-100 Tychy

Studio Fryzur i Urody Monika Paluch

ul. Św. Brata Alberta 8a
41-407 Imielin

Salon Fryzjerski ” Magia Nożyc Barbara Magdziak

ul. Bytomska 15
41-803 Zabrze

Salon Fryzjerski Rafał Boruń

ul. Wolności 254 OF
41-800 Zabrze

BEAUTY- strefa urody Sylwia Grzyb

ul. Keplera 16
41-818 Zabrze

Salon Fryzjersko-Kosnetyczny

ul. Gombrowicza 3
41-936 Bytom

Gryfno Wela S.C.

ul. 3-go Maja 49
41-800 Zabrze

Mobilne Usługi Fryzjerskie Sonia Skręt

ul. Sienkiewicza 11
42-450 Ciągowice

Mobilne Studio Fryzur – Paulin

ul. Oświatowa 63B
42-400 Zawiercie

EMPIRE Justyna Augustyn

Os.Złotego Wieku 17/73
31-616 Kraków

Studio Rehabilitacji „KamiVita Kamila Wierzbicka-Hyb

ul. Jaśminowa 30 A
05-530 Góra Kalwaria

Zakład Fryzjerski „Kleopatra”

ul.Rynek 14
32-130 Koszyce

Ewa Dryja Usługi Marketingowe

ul. Harcerska 1/6
27-200 Starachowice

Salon Fryzjerski Damsko- Męski „MAKAO”

ul. Białobrodzka 32
62-540 Kleczew

Ostre Cięcia i Uroda Krawiec Agnieszka Lisiec

ul. Mały 10A
62-571 Stare Miasto

Salon fryzjerski Barbara Dobrz

ul. Wilczynska 25
62-541 Budzisław Kościelny

Zakład fryzjerski „ŻYLETA” Matczak Beata

ul. Główna 55
62-513 Krzymów

Goździk Krystyna Zakład Fryzjerski

Al. 1 Maja 12
62-510 Konin

Salon Fryzjerski Łukasz Rolnik

ul. Tuwima 4
62-530 Posada

Studio fryzur „Ekspresja” Agnieszka Krukowska

ul. Knieja 1/2
62-620 Ślesin

SALON FRYZJERSKI ”CLAUDIA” Aneta Kozajda

ul. Włocławska 7
62-600 Koło

Agnieszka Tomczyk Zakład Fryzjerski „Trendy”

ul. Różana 2
62-709 Malanów

Salon Fryzjerski „LA BELL” Olga Pecka

ul. Mickiewicza 12/5a
40-092 Katowice

PAZOO s.c. Justyna Sulikowska

Al. Pokoju 67 Lok. 67
31-580 Kraków

Renata Gręda

ul. Dobrego Pasterza 99 E/10
31-416 Kraków

STUDIO URODY APARTAMENT 192 Marta Stefanek-Klacza

ul. Kapelanka 6 A
30-347 Kraków

Salon Fryzjerski A&B Bożena So

ul. Monte Cassino 6/7
30-337 Kraków

Wega Tomasz Warmiński

ul. Legionów Polskich 1
32-065 Krzeszowice

FRYZJERNIA Małgorzata Wincenciak

ul. 1-maja 13
32-590 Libiąż

F.H.U. Ambasada Urody

os. Bohaterów Września 1F
31-620 Kraków

Gabinet Kosmetyczny „NATURA”

ul. Bieńczycki Plac Targowy 15a
31-860 Kraków

Salon Fryzjerski „DOROTA” Dorota Knapik

ul. Krowoderskich Zuchów 26
31-272 Kraków

SOLAR PLUS Rafał Zieliński

os. Słoneczne 9
31-957 Kraków

Aleksandra Kocaj ” ALTER EGO

ul. Zarosie 10
30-898 Kraków

La Monique Monika Jaworska

ul. Broniewskiego 1 D.H. Wanda
31-801 Kraków

Grzegorz Lewko

ul. Pijarska 17
31-015 Kraków

„Rach-Ciach” Salon Fryzjerski Edyta Janicka

ul. Kolonia Północna 35 A
21-306 Czemierniki

Pietrzyk Tomasz „AKADEMIA URODY TOMASZA PIETRZ

ul. Bieżanowska 78/112
30-826 Kraków

Salon Fryzjerski „RELAKS 1” Us Edyta Mika

Tokarnia 580
32-436 Tokarnia

Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Monika Murzańska

ul. Starowiejska 2N
34-730 Mszana Dolna

SALON FRYZJERSKI „BERNADETA”

Skawa 602 A
34-713 Skawa

STUDIO URODY Justyna Krzempek

Pcim 1176
34-432 Pcim

ZAKŁAD FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI Elżbieta Ciepielewska

ul. 3 Maja 59
32-100 Proszowice

„EMKA” Salon Fryzjerski Marta Kijak

ul. Rozrywka 20
31-419 Kraków

OBSESJA Studio Fryzur i Kosmet

ul. Kolejowa 8
32-100 Proszowice

Profesjonalne Usługi Fryzjersk Sebastian Jagła

ul. Ceglarska 21/46
Kraków

PBHU C-1 Bartłomiej Pawelec

ul.Cmentarna 1
32-005 Niepołomice

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny ” Kozak Małgorzata

ul. Magurów 4/50
38-400 Krosno

„ALICJA” Gosztyła Alicja Salon

ul. Bursaki 29
38-400 Krosno

Kamińska Monika

ul. Żółków 174
38-200 Jasło

„Salon Gracja” Mieczysława Jolanta Wesołowska

ul. Nowodworska 2
59-220 Legnica

Przedsiębiorstwo Handlowo Usłu Kazimierz

ul. Działkowa 2
59-220 Legnica

LBU199 Paczkomat InPost Renata Laska

ul. Konstytucji 3 Maja 1
59-300 Lubin

Studio Fryzur MADAME Marzena P Marzena Pitek

ul. Wokulskiego 3
59-400 Jawor

Raczij Agnieszka PHU Sfera

ul. Działkowa 2
59-220 Legnica

Kasieczka Marzena „M.K STUDIO WŁOSA”

ul. Sokola 33b
59-300 Lubin

Firma Usługowa Ewelina Cmok

ul. Brzozowa 9 A
59-100 Polkowice

Studio Urody „EUPHORIA” Magdalena

ul. Stanisławowska 2C
59-300 Lubin

Beauty Hair Monika Trybucka

ul. Paderewskiego 101
59-300 Lubin

Kamila Gabrysz

ul. Główna 47
59-180 Gaworzyce

Ewa Jędrzejczak-Gajda

ul. Okrężna 77 c
59-180 Gaworzyce

Hair Stylist Żaneta Stępniak

ul. Nowodworska 27A/516
03-133 Warszawa

Studio Urody MODERN LOOK

ul. M. Reja 37
67-200 Głogów

STUDIO FRYZJERSKIE „BEA” Beata Tarka

ul. Legnicka 2
59-500 Złotoryja

„KOSME BUD” Danuta Owczarek

ul. Piłsudskiego 25/1
59-500 Złotoryja

Zuba Emilia

ul. Raciborowice Górne 75
59-720 Raciborowice

Furtak Monika Pracownia Fryzur „MONIKA”

ul. Rynek 11
59-400 Jawor

Salon Fryzjerski „Glamour” Monika Zapaśnik

ul. Gagarina 3C
59-400 Jawor

Justyna Kmieciak

ul. J. Kochanowskiego 74
63-800 Gostyń

SALON FRYZJERSKI ” AWANGARDA

ul. Poznańska 200
63-800 Gostyń

SALON FRYZJERSKI MARTA Marta Dworczak

ul. Rynek 14
63-820 Piaski

Fryzjerstwo Mobilne Natalia Ajzop

ul. Szelejewo Pierwsze 27
63-820 Piaski

Fryzjerstwo „BONITO” Wojciech Leciej

ul. Kolejowa 22
63-800 Gostyń

Akademia fryzjerska Joanna Zar

ul. Chełmżyńska 12
85-459 Bydgoszcz

Salon Fryzjerski Karina Błachowiak

ul. Marii Skłodowskiej Curie 10
64-100 Leszno

Salon Fryzjerski „CZUPUREK” Ma

ul. 17-go Stycznia 61
64-100 Leszno

For You Studio Agnieszka Bartkowiak

Os. Zamenhofa 65
64-100 Leszno

Salon Fryzjerski Damsko-Męski Kinga Janiszewska

ul. Zwycięstwa 9
64-115 Święciechowa

NADPOL Przemysław Nadol

ul. Mórkowo 46A
64-111 Lipno

Chowańska Sylwia

ul. Łódzka 37
62-800 Kalisz

Usługi Fryzjerskie z dojazdem Frąckowiak Justyna

ul. Główna 10 Barchlin
64-234 Przemęt

Salon Fryzjerski Chołota Anna

ul. Bursztynowa 35
20-576 Lublin

Studio Urody Efekt Monika Murawska

ul. Pielgrzymia 1/U3
20-502 Lublin

Sawulska Edyta „CREATIVE GROUP”

ul. Głęboka 10, lok.43
20-612 Lublin

Studio Fryzur ”COMTESSE” Mał

ul. Światowida 18
03-144 Warszawa

Anna Poniewozik STUDIO FRYZUR

ul. Modrzewiowa 5/20
21-040 Świdnik

OD-NOVA Salon Urody Marta Goś

ul. Częstoborowice 176
21-065 Rybczewice

ZAKŁAD FRYZJERSKI Ela Wróbel

ul. Wiklinowa 3
21-017 Łęczna

KAROL BRZYSKI

ul. Panieńszczyzna 90B
21-002 Jastków

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

ul. Wileńska 21
20-603 Lublin

Stefańska Alicja „ON I ONA”

ul. 1 Armii Wojska Polskiego 5
20-078 Lublin

Studio Fryzur D&K Kamil Misiur

ul. Krótka 4/3
20-077 Lublin

Salon Fryzjerski ESSENTIAL HAI Agnieszka Pawełczak

ul. Kisielewskiego 6-u1
20-865 Lublin

M Studio Fryzjerstwo Kosmetyka

ul. Ogrodowa 53
21-025 Niemce

Salon Fryzjerski Cztery Pory R Katarzyna Stasiak

ul. Konwaliowa 5/U3
20-258 Lublin

Salon Fryzjerski Mateusz Ośka

ul. Rynek 20
23-235 Annopol

Studio Fryzjerskie Veronica

ul. Krasińskiego 11B
23-204 Kraśnik

Simple Salon fryzjersko kosmet

ul. Piaskowa 2
24-100 Puławy

Anna Lisowska Mazurek Salon Fr

ul.Dolna 15/26
00-733 Warszawa

Danuta Kwiatkowska

ul. Partyzantów 39
24-350 Chodel

SALON FRYZJERSKI Sylwia Jakuba

ul. Wieniawska 4/26
20-071 Lublin

Salon Fryzjerski Damsko-Męski Brulińska Sylwia

ul. Czaplice 17
18-400 Łomża

Salon Fryzjerski TREND Anna Borecka

ul. Szkolna 9
05-500 Piaseczno

FRYZJERNIA Małgorzata Chołuj

ul. Zbaraska 21
93-225 Łódź

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny E Emilia Chmielecka

ul. Norwida 3/5 m 59
94-024 Łódź

GLAMOROUS Patrycja Tańska

ul. Radwańska 17
90-452 Łódź

„FRYZURKOWO” SYLWIA WASIAK

ul. Franciszkańska 88
91-838 Łódź

Magic- Magdalena Margowska

ul. Limanowskiego 97
91-329 Łódź

Lechowska Anna Salon Fryzjerski „MADAME”

ul. Kopernika 33
90-552 Łódź

STUDIO URODY Ania STUDIO URODY Ania

ul. Boya Żeleńskiego 5
91-747 Łódź

Olejniczak Urszula Usługi Fryzjerskie

ul. Łąkowa 19
90-554 Łódź

Bulzacka Jolanta Zakład Fryzjerski

ul. Bratysławska 10a
94-040 Łódź

Usługi fryzjerskie Aneta Bogda

ul. 6 Sierpnia 29
90-604 Łódź

„STUDIO PIĘKNA” Natalia Wenclewska

ul.Legionów 81
91-072 Łódź

Olejnik- Nowak Katarzyna Salon Fryzjerski

ul. Miedziana 9a
90-038 Łódź

Salon Urody ” Lidia” Masłocha

ul. Wolska 81
01-229 Warszawa

MIL-BUD Mila Antosik

ul. Czerwika 11 lok.46
92-539 Łódź

„ZEFIR”-Katarzyna Bąba

ul. Weselna 49
92-014 Łódź

JEAN BEIRA ZAKŁAD FRYZJERSKI E Ewa Świtalska

ul. Abramowskiego 36
90-355 Łódź

Wdowiak Agnieszka Klinika Fryzjerstwa i Urody

ul. Rzgowska 62, lok.7
93-172 Łódź

Salon Urody Anna Michalak

ul. Nastrojowa 54
91-496 Łódź

Akademia Szkoleniowa „GRACE”

ul. Karpia 65/67
93-155 Łódź

MARTYNA TADEUSIAK

ul.Cieszyńska 8
93-505 Łódź

ESTETIC SALON FRYZJERSKO-KOSME Katarzyna Wagner

ul. Pomorska 79
90-224 Łódź

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Grala Marzena

ul. 20-go Stycznia 44
95-200 Pabianice

Kaczmarek Wojciech Zakład Fryzjerski

Św.Jana 2
95-200 Pabianice

Salon Fryzjerski „Majka” Wdowi

ul. 20-go Stycznia 8/10
95-200 Pabianice

EGOHEAD FRYZURY MAREK WITKOWSKI

ul. Piotrowska 20
90-269 Łódź

Fonkiewicz Marika Zakład Fryzjerski

ul. Jana Pawła II 29
95-050 Konstantynów Łódzki

Kwiatkowski Kamil Salon Fryzjerski „K&K”

ul. Narutowicza 25
95-050 Łódź

Studio Wizażu i Stylizacji „Af Anna Kruszyńska-Gumulska

ul. Daszyńskiego 31
95-070 Aleksandrów Łódzki

Fryzjerstwo Damskie Elżbieta C

ul.Nawojowska 3
33-300 Nowy Sącz

PALISANDER Salon Fryzjerski Mo

ul. Rynek 13
33-300 Nowy Sącz

Daniel Słaby Studio Fryzjerstwa Artystyczne „DANIEL PROFESIONAL”

ul. J.Piłsudskiego 7
33-380 Krynica-Zdrój

F.U.H. „PERFECT” Agnieszka Stu

ul. Paderewskiego 54
33-300 Nowy Sącz

Salon Fryzjerski „Wyczes”

ul. Majdańska 16/2
04-088 Warszawa

Salon Fryzjerski „MONROE” Anna Horodyska

ul. Reja 20a
33-300 Nowy Sącz

Hełmecka Aneta Salon Fryzjerski „FREEDOM”

Korzenna 329
33-322 Korzenna

Studio Fryzur i Urody Beata Iw

ul.Długosza 9
33-300 Nowy Sącz

„ELITE – ART” Magdalena Gawlik Galeria Sztuki Fryzjerskiej

ul.Browarna 26a
33-300 Nowy Sącz

Salon Fryzjerski „INEZ” Mariola Dziedzic

ul.Bolesława Prusa 67
33-300 Nowy Sącz

STUDIO FRYZUR Sylwia Święs

ul. Pocztowa 1
33-330 Grybów

Salon Fryzjerski EXPERT Angeli

ul. Naściszowska 7
33-300 Nowy Sącz

Salon Fryzjerski Damsko- Męski Agata Szpurnóg

ul. Jana Pawła II 20 A
34-700 Rabka Zdrój

Usługi Fryzjerskie „EDYTA” Zdzisław Druzgała

ul. Tenczyn 600
32-433 Lubień

Salon Fryzjerski HAIR Ewa Lipk

ul. Rynek 15
34-240 Jordanów

Salon Fryzjerski ,,Styl” Edyt Edyta Krężel

ul. Jagiellońska 52
34-450 Krościenko N.D

Salon Fryzjerski GINGER Hair S Monika Domalik-Kuras

ul. Ogrodowa 41
34-400 Nowy Targ

Salon Fryzjerski Mgr.Wioletta Bryja

ul. Sobieskiego 7
34-480 Jabłonka

BEAUTY CENTER Danuta Sięka, Maria Wielkiewic

ul. Królowej Jadwigi 38
34-400 Nowy Targ

Salon Fryzjerski Elżbieta Dolińska

ul. Jagiellońska 1
34-500 Zakopane

Salon fryzjerski „Eveline”

ul. Kopernika 15
34-600 Limanowa

Salon fryzjerski „Top Hair”

ul. Kolbego 15b
34-730 Mszana Dolna

STUDIO FRYZJERSTWA „CUBE” Jakub

ul. Mickiewicza 7/2
38-300 Gorlice

Galeria Fryzur Moszczyńska Bar

ul. Pstrowskiego 14 B/E
10-602 Olsztyn

SALON FRYZJERSKI „AGA” Agnieszka Freitag

ul. Toruńska 1a/45
10-245 Olsztyn

Salon Fryzjerski

ul. Krótka 1a
11-040 Dobre Miasto

Małgorzta Moszczyńska

ul. Pstrowskiego 14 B/E
10-900 Olsztyn

„ELA” Elżbieta Szyszko Salon fryzjerski

ul. Armii Krajowej 8
11-300 Biskupiec

Manufaktura Fryzjerstwa Marta Jezierska

ul. Boenigka 7d
10-686 Olsztyn

Usługi Fryzjerskie Kiełkowska Agnieszka

ul. Sucharskiego 1/A
10-693 Olsztyn

Salon Fryzjerski FANABERIA Kat

Aleja Niepodległości 143/49
02-555 Warszawa

MOMENTO MOBILNY FRYZJER Barbara Obrębska

ul. Żurawia 24B/24
11-041 Olsztyn

SALON FRYZJERSKI „JAKUB” Małgorzata Drapińska

ul. Czarnieckiego 49/4
14-100 Ostróda

Zakład Fryzierski „Natalia”

ul. Mazurska 7
11-400 Kętrzyn

Studio Fryzur ” INEZA” Andrzej Mikołajczuk

Plac Handlowy 12
11-730 Mikołajki

Salon Fryzjerski Damsko – Męsk Agnieszka Jarosz

ul. Daszyńskiego 8
11-400 Kętrzyn

Salon Fryzjerski Damsko – Męski

ul. Wojska Polskiego 3C/1
11-400 Kętrzyn

Agnieszka Rudzka

ul. Pstrowskiego 14B/E
10-900 Olsztyn

GALERIA FRYZUR Kania Justyna

ul. Bohaterów Warszawy 127
11-200 Bartoszyce

NAOMI Katarzyna Szczypska

ul. Dąbrowskiego 44/1A
14-200 Iława

Mobilny Fryzjer Megi Marlena D

ul. Kazimierza Wielkiego 4/45
14-260 Lubawa

Fryzjernia Zofia Łyszcz

ul. Bałtycka 4/3
14-240 Susz

Nehring Agnieszka Salon Fryzjerski

ul. Grunwaldzka 10 b/14
14-260 Lubawa

MOBILNE USŁUGI FRYZJERSKIE Pniewska Marlena

ul. Redaki 13
14-240 Susz

Studio Fryzur Dawid Wilk

ul. Bandurskiego 1
14-200 Iława

ArtiBeauty Anna Turek

ul. Sienkiewicza 21
07-430 Myszyniec

VANESSA Agnieszka Gut – Kulas

ul. 1-go Maja 10
12-100 Szczytno

Salon Urody „KAMELEON”

ul. Poznańska 3
12-100 Szczytno

Studio Fryzjerskie VIVIAN Monika Palica

ul.B.Chrobrego 40
55-200 Oława

FRYZJERSTWO „Agata” Agata Sądel

ul.Osiedlowa 25/22
55-011 Siechnice

„Ola” Salon Fryzjerski Aleksandra Zwoleń

ul. Ziębicka 10
57-217 Przeworno

AFERA FRYZJERA Szymański Marcin

ul. Złota 62/15
00-821 Warszawa

„EWA” Salon Fryzjerski Ewa Rybak

ul. 1 Maja 9/49
06-200 Maków Mazowiecki

Gąska Sylwia Salon Fryzjerski „MARIA”

ul. Piłsudskiego 15
07-410 Ostrołęka

Ewa Lenarciak

ul. Jaracza 4/14
07-410 Ostrołęka

Salon fryzjerski Katarzyna Myszor

ul. Mickiewicza 35B
06-100 Pułtusk

Studio Fryzur „ELA” Elżbieta Celina Choroszewska

ul. Sikorskiego 21
07-410 Ostrołęka

„Fryzomania” Emilia Szczęsna

ul. Leszczyńskiego 1
07-410 Ostrołęka

Fryzjerstwo Damsko – Męskie Ye

ul. Koralowa 5
07-410 Ostrołęka

MINI STUDIO FRYZJERSKIE „PROVO Ewelina Bloch

ul. Gorbatowa 7 lok. 14
07-410 Ostrołęka

Wiesława Zadrożna Salon Fryzjerski

ul. Przedszkolna 6a
07-320 Małkinia

F.H.U. MEGAN Magdalena Żach

ul. Sezamkowa 11
07-300 Ostrów Mazowiecka

Salon fryzjerski Damsko-Meski

ul. Piaski 19A
07-320 Małkinia

Salon Fryzjerski Elżbieta Przy

ul. Świerczewo 51
06-300 Przasnysz

AB STUDIO Agnieszka Bujnowska

ul. Zegrzyńska 17
05-119 Legionowo

Zakład Fryzjerski ”AFRO” Kurek Mariusz

ul. Mazowiecka 78
05-205 Dobczyn

Marta Borczon

ul. 3 Maja 6
05-091 Ząbki

„GLAMOUR” Ewa Styś

ul. Baczki 20
07-130 Łochów

Salon Partnerski Montibello

ul. Graniczna 2/ cb3
50-534 Wrocław

Zavi-Patryk Zawadzki

ul. Królewska 43/94
00-103 Warszawa

Daria Rosołek

ul. Chłopska 13
64-600 Oborniki

Studio Fryzur Magdalena Kweis

ul. Wielorybia 108
85-435 Bydgoszcz

SALON FRYZJERSKI „TECHNI ART”

ul. Batorego 32 b
05-091 Ząbki

Salon Fryzjerski „Anita”

ul. Floriana 4
97-420 Szczerców

Salon Fryzjersko – Kosmetyczny Anita Jabrzyk

ul. Wiejska 36/38 Lok. 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Salon Fryzjerski Izabela Chyli

ul. Rembielińskiego 10a
09-400 Płock

Usługi Fryzjerskie Wiesława

ul. Rembielińskiego 8
09-400 Płock

Studio Urody LENA Bogdan Małek

ul. Harcerska 104 B
09-408 Płock

PRESTIGE Joanna Korzeniewska

ul. Tysiąclecia 1 paw.3
09-400 Płock

Studio Fryzjersko-Kosmetyczne Jankowska Natalia

ul. Nowy Rynek 4
09-407 Płock

Anastazja Cybulska Monika

ul. Królewiecka 20
09-402 Płock

Retkowski Michał Salon Fryzjerski „MICHAŁ”

ul. Poznańska 5/1
99-100 Łęczyca

Studio fryzjerstwa VENUS Ewelina

Al. Jana Pawła II 3
99-300 Kutno

Szubka Adam „Studio Fryzur Adama Szubki”

ul. Barlickiego 2
99-300 Kutno

Marta Dankowska

ul. Olimpijska 4b/62
99-300 Kutno

STREFA URODY Anna Guzowska

ul. Wł. Reymonta 1A
09-204 Rościszewo

Salon Fryzjerski Katarzyna Ćwiertniak

os. E. Raczyńskiego 24/7
62-020 Swarzędz

Salon Fryzjerski Katarzyna Jaworska

ul. Brzoskwiniowa 20
62-095 Murowana Goślina

GABINET KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI Marlena Gąsiorowska

os. Kościuszkowców 13
62-020 Swarzędz

Salon Fryzjerski „Twój Styl” Alicja Milińska

Os. Boh. II Wojny Światowej 31
61-386 Poznań

Salon Fryzjerski Iwona Kaczmarek

ul. Dworcowa 11
62-090 Rokietnica

Małgorzata Gorzejewska STUDIO WENUS – Zakład Fryzjerski

ul. Inowrocławska 17
61-044 Poznań

Zdrowie i Uroda Angel Grzegorz Glinka

ul. Zielona 3/3
62-030 Luboń

SALON FRYZJERSKI Joanna Skoczylas

ul. Szarytek 8/46
63-000 Środa Wlkp.

Salon Fryzjerski Magdalena Koc

ul. Poznańska 40
63-025 Kostrzyn Wlkp.

„JKZ” JM STUDIO KRYSTIAN ZALAS

ul. Leśna 18
62-028 Koziegłowy

L&G STUDIO Monika Michalska

ul. Biedronki 61
60-185 Skórzewo

Zakład Fryzjerski „Amelia” Raf

ul. Zjednoczenia 291/39
62-003 Biedrusko

„Fabryka Urody”

Os. Raczyńskiego 18
62-020 Swarzędz

Salon Fryzjerski Drop Michał

ul. Krańcowa-Warszawska paw.2
61-035 Poznań

Salon Urody Lidia Derdziak

ul. Poznańska 8
63-005 Kleszczewo

Sudio Urody ” Sonia” Sonia Lech

Os. 40-lecia PRL 2/25
62-004 Czerwonak

Pracownia Fryzjerska Coco

ul. Głogowska 68
60-740 Poznań

Fryzjerstwo-Kosmetyka Katarzyna Tomczak

ul. Garsteckiego 14/10
60-682 Poznań

Magdalena Berdychowska BELLA

ul. Grunwaldzka 387
60-173 Poznań

MODERNO SALON FRYZJERSKI Barbara Braniecka

ul. Piękna 3/2
60-591 Poznań

Studio Fryzur Piechowiak

os. Orła Białego 77
61-251 Poznań

Dominika Nyczak

ul. Galla 4b
60-547 Poznań

Kurasz Milena „GALERIA URODY”

ul. Spławie 70
61-312 Poznań

Salon Fryzjerski Abramex

św.Rocha 19E/4
61-142 Poznań

Salon Fryzjersko-Damski „TARA” Kubicka Renata

os. Lecha 77/9
61-296 Poznań

Schulz Agnieszka Anna „AGA”

os. Leśne 16/41
62-028 Koziegłowy

Dorota Suchanke

os. Rzeczypospolitej 7
61-395 Poznań

Przedsiębiorstwo Prywatne Monika Lisewska

os. Cegielskiego 30
62-020 Swarzędz

Agnieszka Kurkowiak „NESKA”

ul. Kościuszki 74
61-806 Poznań

Salon Fryzjerski JANUSZ Marek Szymański

ul. Fabryczna 34
61-512 Poznań

Salon Fayem Katarzyna Napierała

ul. Księdza Streicha 35
62-030 Luboń

„C&K” Edukacja s.c.

ul. Zieleńska 1
61-059 Poznań

STUDIO FRYZUR s.c. Anna Górzyńska, Izabela Nowak

ul. Kwiatowa 14
61-881 Poznań

Salon Fryzjerski ” Marlena” Paulina Szabla

ul. Jana III Sobieskiego 9
62-200 Gniezno

Agnieszka Zyguła „AGNES STYLE”

ul. F. Roosevelta 76/11
62-200 Gniezno

GABINET URODY Magdalena Bartkowiak

ul. Poznańska 17
62-085 Skoki

PH Anna Kacperczyk

ul. Jeziorna 18
62-007 Jerzykowo - Biskupice

Salon Fryzjerski „FRYZ-KA” Katarzyna Świdzińska

ul. B. Chrobrego 34
62-200 Gniezno

Salon Fryzjersko- Kosmetyczny Emilia Przyborska

ul. Bilskiego 2/2
62-200 Gniezno

Salon Fryzjerski „Twój Styl” C

ul. Żwirki i Wigury 31
62-200 Gniezno

Monika Łyszczarz „HAIRCRAFT”

ul. Roosevelta 41
62-200 Gniezno

„Roxanne” Studio Wizażu Styliz Roksana Bohm – Maciejewska

ul. 22 Stycznia 13/13
62-240 Trzemeszno

Salon Fryzjerski Jadwiga Pszczółkowska

os. Tysiąclecia 10D
62-010 Pobiedziska

Galeria Fryzur Dariusz Piskorski

os.Rusa 54 box 10
61-245 Poznań

Ilona Hertel Studio Fryzur Mai

os. Oświecenia 37/a
61-208 Poznań

Hoffmann Agnieszka Salon Fryzjerski Damsko-Męski

ul. Dworcowa 4B/3-4
62-025 Kostrzyn

Salonik Fryzjerski Sylwia Wale Sylwia Waleryszak

ul. Nowy Świat 3A
62-020 Swarzędz

STUDIO FRYZUR „en vogue” Anita Miśkiewicz

ul. Dąbrowskiego 33/2
63-000 Środa Wlkp.

Anna Kaczmarek

Sokolniki Wielkie 9/18
64-530 Kaźmierz

SALON FRYZJERSKI „PATI” Małgorzata Orzeł

ul. Międzychodzka 24
62-045 Pniewy

SALON FRYZJERSKI ANNA Anna Nowak

Deptak pawilon nr 5
64-500 Szamotuły

Mucha Rafał „RAFAELLO”

ul. Leśna 45
64-530 Kaźmierz

Salon Fryzjerski Betcher Ryszard

Os.Batorego 52/D
64-300 Nowy Tomyśl

Salonik Fryzjerski AS Joanna Stachowiak

ul. Sienkiewicza 22
62-065 Grodzisk Wlkp

Salon Fryzjerski „MONIA” Monika Wańska

Belęcin 74
64-231 Belęcin

P.H.U. NELA Kornelia Rzepa

ul. Senatorska 3b
64-360 Zbąszyń

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Mirosława Ogrodowczyk

ul. Szeroka 76
62-300 Września

Fryzjernia Salon Fryzjerski Łucja Tomoń

ul. Chmielna 5
37-700 Przemyśl

Joanna Kiełbasa

ul. Górczewska 228E lok.U1
01-460 Warszawa

Salon Fryzjerski Monika Dąbrowska

ul. Ks.Z.Sajny 1A
05-530 Góra Kalwaria

Salon Fryzjerski Anna Dziuba

Al. Jana Pawła 67
01-038 Warszawa

Salon Fryzjerski Adam Gajdak

ul. Senatorska 14
05-660 Warka

Studio Urody VIVA Aneta Mora

ul. Kujawska 28
05-820 Piastów

Salon fryzjerski „TRENDY”

ul. Bolesława Prusa 29
05-800 Pruszków

EXPERT BEAUTY Klinika Urody Małgorzata Radwan

ul. Bieżanowska 77/5
30-826 Kraków

Salon Fryzjerski Kurgan Sabina

ul. Żuławskiego 2/1.5
39-200 Dębica

Salon Fryzjerski „BOŻENA”

Pustków Osiedle 53/4
39-206 Pustków Osiedle

USŁUGI FRYZJERSKIE Renata Michalak

ul. Strumykowa 28
03-126 Warszawa Tarchomin

Bordziłowska Maria Salon Fryzjerski

ul. Poniatowskiego 26
08-110 Siedlce

Jońska Beata Atelier Fryzjerskie „BEATA”

ul. Czerwonego Krzyża 36/50
08-110 Siedlce

Jędrzejczyk Edyta „STREFA URODY”

ul. Unitów Podlaskich 7
08-110 Siedlce

Salon Fryzjerski STRAVAGANZA

ul. Kraszewskiego 42
08-110 Siedlce

JUST HAIR Justyna Cabaj

ul. Świętojańska 11
08-110 Siedlce

DOM URODY Elżbieta Gańko

ul. Wołomińska 19
05-304 Stanisławów

Zakład Fryzjerski ”Danusia” Danuta Zawada

Jakubów 45
05-306 Jakubów

Kot Anita

ul. Boczna 2
05-300 Mińsk Mazowiecki

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny ” Perzanowska Urszula

ul. Gen. Sosnowskiwgo 12
05-300 Mińsk Mazowiecki

Ciszkowska Danuta

ul. Sosnkowskiego 28/U1
05-300 Mińsk Mazowiecki

Montownia Fryzur Małgorzata Szostak

ul. 1-go Maja 23
05-340 Kołbiel

Salon Fryzjerski Zagórski

ul. Piłsudzkiedo 11A
05-300 Mińsk Mazowiecki

Piotr Kurzyna

ul. Stefanika 8 b/14
03-133 Warszawa

Salon Fryzjerski Dorota Krupa

ul. Latowicka 21
05-332 Siennica

”Studio Fryzjerskie” Barbara Dąbrowska

ul. Warszawska 50 lok.U2
05-310 Kałuszyn

Gromek Ewa Salon Urody „ELDORADO”

ul. Potocka 58
01-631 Warszawa

Kowalska Urszula „HAIR STYLING TEAM”

ul. Konstancińska 2
02-942 Warszawa

Salon Fryzjerski Monika Dąbrow

ul. Mały Rynek 5
08-300 Sokołów Podlaski

P.W.H.U. „DOMICO” Mirosław Skrzypek

ul. 1- Maja 5
07-130 Łochów

Hair&Beauty salon fryzjersko k Paweł Wielądek

ul. Teatralna 14
05-410 Józefów

Revive Salon Fryzjerski Ewa Fe

ul. Długa 31
07-130 Łochów

Studio Urody „Ewa” Ewa Zdzie

ul. Krypy 23
07-111 Wierzbno

Renata Pietrzak

ul. Warszawska 4
05-310 Kałuszyn

Studio Fryzur ”Majka”

ul. Tulipanowa 13 B
05-091 Ząbki

Salon Fryzjerski ELA Elżbieta Gryglas

ul. Bojmie 36
08-130 Kotuń

Zakład Fryzjerski Agnieszka Du

ul. Kościelna 33
21-411 Wojcieszków

Dziewulska Jadwiga Studio Fryzjerskie „JAGODA”

ul. Spółdzielcza 5c
21-400 Łuków

„KENU” Salon Fryzjerski Koście

ul. Dmocha 8
21-400 Łuków

STUDIO FRYZUR „U AGNES” Agnieszka Olejniczak

os.Chacińskiego 1A
21-400 Łuków

Salon Fryzjerski Majsterek Justyna

ul. Graniczna 8
08-440 Trąbki

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

ul. Armi Wojska Polskiego 20
08-400 Garwolin

Rada Rodziców przy Zespole Szk Nr2 CKP w Garwolinie II

ul. Armi Wojska Polskiego 20
08-400 Garwolin

Zakład Fryzjerski ”Iwona” Iwona Siwek

ul. Główna 100
08-400 Miętne

Salon Fryzjerski Kamila Lis

ul. Kolonia Górzno 32 a
08-404 Górzno

Studio Fryzur ”NICOLA” Kucharska Malgorzata

Aleja Legionow rog Polnej
08-400 Garwolin

Studio Urody PARADISE Magdalena Dziak- Skorupka

ul. Mickiewicz 2/4
08-400 Garwolin

Salon Fryzjerski KASIA Katarzyna Piskorz

ul. Samogoszcz 19
08-480 Maciejowice

Studio Fryzjerskie Jola Jolant

ul. Kościuszki 49D
08-400 Garwolin

Studio Fryzjersko-kosmetyczne Pieczynia Krzysztof

ul. Rumińskiego 13-15
62-800 Kalisz

Studio Fryzur Solarium Katarzyna Pniewska

ul. Kaliska 15
98-215 Goszczanów

Angelika Jamnicka

ul. Gruszczyce 110
98-235 Błaszki

Bednarek Barbara Pracownia Fryzjerska „U AGI”

ul. Słowackiego 1
98-220 Zduńska Wola

STUDIO URODY Magdalena Świerczyńska

ul. Ogrodowa 11
63-630 Rychtal

Salon Fryzjerski Marzena Satel

ul. Reformancka 14
95-060 Brzeziny

Stępień Anna Zakład Fryzjerski

Al. Konstytucji 3 Maja 34
96-200 Rawa Mazowiecka

Zakład Fryzjerski Szklarek Em

ul. Boryny 2
96-127 Lipce Reymontowskie

Salon Fryzjerski ” Kasia”

ul. Kochanowskiego 42
96-500 Sochaczew

Monika Dragańska

Al.600 - lecia 60B
96-500 Sochaczew

Joanna Tylka Usługi Fryzjerski

ul. Złota 40
96-514 Rybno

Milena Ploch

ul. Witkowice 51
96-512 Młodzieszyn

Włos z Pazurem Mateusz Głodek

ul. Karwowo 20
96-500 Sochaczew

Salon Fryzjerski Koźbiał Bożena

ul. 1 Maja 82
96-300 Żyrardów

SALON FRYZJERSKI „EDYTA” Edyta Sielska

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 2 b
96-300 Żyrardów

Salon Fryzjerski Milena Książenice

Al .E.Marylskiego 96
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Studio Fryzur Eliza Sujkowska

ul. Kilińskiego 10
96-100 Skierniewice

Salon Piękności „WDZIĘK”

ul. Warszawska 8
12-200 Pisz

Bąkowska Magdalena

ul. Czapla 21/158
61-623 Poznań

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny ” Bucoń Joanna

ul. Okulickiego 142 A
37-450 Stalowa Wola

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

ul. Biała 1
32-700 Bochnia

Salon Fryzjerski Krystyna Nyki

ul. Pod Lipką 5
32-700 Bochnia

Firma Usługowo-Handlowa Agnieszka

ul. Biała 21
32-700 Bochnia

D&D DAVi STUDiO Dawid Parzonka

ul. Rakowicka 10B
31-510 Kraków

P&D Paulina Kurnik, Dominika J

32-731 Łąkta Górna

STREFA URODY Magdalena Kwaśny

ul. Środkowa 4/5
31-851 Jadowniki

Studio Fryzjerskie Paulina Prz

B. Joselewicza 7
32-800 Brzesko

Fryzjerstwo „NATURA” Katarzyna

ul.Chmielna 17
32-800 Brzesko

Firma Jakub Karwala

ul.Kopernika 84
33-200 Dąbrowa Tarnowska

Studio Fryzjerskie „CRIS” Krzysztof

ul. Rynek 28
39-200 Dębica

Atelier Piękności „VENUS” Natalia

ul. Kolejowa 34
39-200 Dębica

Grupa FDR Arkadiusz Rawita

ul. Rogoyskiego 25/2
33-100 Tarnów

„ANT-SŁAW-CENTER” Sławomira An

ul. Rynek 18/ I piętro
33-170 Tuchów

Firma Usługowo-Handlowa Piotr

Łęki Górne 63
39-221 Łęki Górne

F.H.U. El-System Janina Kleszcz

ul. Miła 25
33-113 Zgłobice

Olszańska Edyta Studio Fryzur

ul. Roztoka 67
32-831 Olszyny

Salon Fryzjersko – Kosmetyczny Tomasz Kupczyk

ul. Jagiellońska 2A
32-830 Wojnicz

,,MATRIX,, Joanna Bartłomiejusz

ul. Ceglana 22
87-300 Brodnica

Pogotowie Fryzjerskie Szok Iwona Karbowska

ul. Witosa 6/12
87-300 Brodnica

Fryzjerstwo Mobilne ,,Ciach-Ci Agnieszka Wardowska

ul. Grunwaldzka 14/1
87-300 Brodnica

Salon Fryzjerski „U Basi”

ul. Przykop 2
87-300 Brodnica

Salon Fryzjerski „PEREŁKA” Cieciórska Katarzyna

ul. Mały Rynek 2
87-300 Brodnica

Kaszuba Hanna

ul. Tysiąclecia 8/7
87-220 Radzyń Chełmiński

Salon Fryzjerski „Mirella” Baranik Mirela

ul. Gruta 312
86-330 Mełno

Mirodka Marzena Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

ul. Murowa 27
86-300 Grudziądz

STUDIO FRYZUR ” METAMORFOZA”

ul. Zielona 5
09-200 Sierpc

Salon Fryzjerski ” Metamorfoza Małgorzata Fiedorowicz

ul. Mickiewicza 6-8
86-300 Grudziądz

Studio Fryzjerskie Monika Puzon

ul. Plac Towarzystwa Jaszczurczego 17
87-220 Radzyń Chełmiński

Salon Fryzjerski Krystyna Wiśniewska

ul. Okólna 50
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

ATELIER URODY MILENA CHAŁA

ul. Kazimierza Wielkiego 11
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Dzidek Krzysztof „CERAMIX”

ul. 1 Maja 18
87-200 Wąbrzeźno

Polkowska Mirosława Zakład Fryzjerski

ul. Wolności 66
87-200 Wąbrzeźno

EUFEMA

ul. Broniewskiego 5A lok.21
87-100 Toruń

Ewa Gabor-Zduńska Firma Handlowo-Usługowa

ul. Ułanów 70/30
31-460 Kraków

Pracownia Fryzjerska Rezmer

ul. Szosa Chełmińska 156c
87-100 Toruń

Zakład Usługowy Domalewska Wiesława

ul. Ligii Polskiej 12K
87-100 Toruń

Fryzjer damsko-męski JUSTYNA Justyna Affelt

ul. Leśna 8 lok. 2
87-134 Zławieś Wielka

STUDIO FRYZUR Paula Brzoskniewicz

ul. Studzienna 62
87-100 Toruń

” AGA ” Salon Fryzjerski Agnieszka Broszko

ul. Wojska Polskiego 12/10
57-530 Międzylesie

Salon Fryzjerski Wioletta Rogóż

ul. Wiosenna 32a
57-300 Kłodzko

Firma Handlowo – Usługowa Mare

ul. Borowina 26
57-330 Szczytna

Salon Fryzjerski KOSMYK Bożena

ul. Kościuszki 50/4
57-350 Kudowa- Zdrój

Centrum Fryzjerskie Venus Ane

ul. Zdrojowa 23
57-320 Polanica Zdrój

Anna Kochan

ul. Wolności 83
57-300 Kłodzko

KOSMYK Marta Zabrzeska

ul. T.Kościuszki 50/4
57-350 Kudowa Zdrój

Salon Fryzjerski Iwona Rudzińs Iwona Rudzińska

ul. Piasta 30
58-160 Świebodzice

Salon Fryzjerki „R’NEA” Ewelina

ul. Armii Krajowej 40
58-130 Żarów

HAIR-TREND Karolina Freyschmidt

ul. Kazimierza Wielkiego 5
58-100 Świdnica

EURTEX PPHU Dariusz Górak

ul. Skierniewicka 19/46
01-230 Warszawa

Studio Fryzjerskie Marta Krawc

ul. Piastów 4
57-400 Nowa Ruda

Studio Twoich Włosów „Edytka” Edyta Sawulczyk Piekutowska

ul. Armii Krajowej 55
58-302 Wałbrzych

SYLWIA JARUGA SALON FRYZJER

ul. Broniewskiego 26-30
58-302 Wałbrzych

SALON FRYZJERSKI Wojciech Garw Wojciech Garwol

ul. Gen. Andersa 170
58-304 Wałbrzych

Usługi Fryzjerskie „ANNA” Anna

ul. Szkolna 10
59-400 Jawor

Studio Trend Lewandowska Katar

ul. Jaworskiego 21 H1
05-520 Konstancin-Jeziorna

Kłonowska Agnieszka Zakład fryzjerski

ul. Zbrachlin 2
87-731 Waganiec

„SALON FRYZJERSKI GK” Karolina GASS KAROLINA

ul. Przy Kaszowniku 25d
87-100 Toruń

Studio fryzjerstwa VENUS Jolan

Al. Jana Pawła II 3
99-300 Kutno

ZTB Beauty Centre Dariusz

ul. Kosidowskiego 6
54-622 Wrocław

„MEFISTO” Różyc Magdalena

ul. Lotnicza 24
54-155 Wrocław

Magdalena Mazur „Magda M”

ul. Krynicka 16
50-555 Wrocław

Galeria Fryzur Lilla Gutowska

ul. Bajana 1
50-430 Wrocław

PRESTIŻ Agnieszka Walorska

ul. Orzechowa 20
50-540 Wrocław

Marzena Siwicka – Żółta

ul. Powstańców Śląskich 163 lok1c
53-139 Wrocław

Salon fryzjerski & Midleton Agnieszka Malec

ul. Lipowa 6
51-180 Szymanów

Studio Fryzjerskie ” ERWIN” Katarzyna Graba

ul. Dworcowa 36 b
55-120 Oborniki Śląskie

Usługi Fryzjerskie Klaudia Zap

ul. Zatorska 60 lok.1
51-215 Wrocław

Salon Fryzjerski Perfect Hair Patrycja Krzak

ul. Ślężna 173a
53-110 Wrocław

M&M Michał Magdziński

ul. Rynek 11
55-050 Sobótka

SALON ZUZANNA – Blus Ewa

ul. Modra 28
51-151 Wrocław

Sylwia Larisz

ul. Oleśnicka 8/8
50-320 Wrocław

BARBARA MAŁYGA B.M. SALON FRYZJERSKI

ul. Powstańców Śląskich 163/1C
53-139 Wrocław

STUDIO A.M. Maciej Lebuda

ul. Szkocka 44 A
54-402 Wrocław

Szlęk Kamila Sabina

ul. Bobrza 34/14
54-220 Wrocław

„MADA” s.c. Perfumeria i Salon Urody Dariusz Drebszok, Lilianna Dre

ul. Świeradowska 51/57 C.H. F
50-559 Wrocław

„Cięcie z klasą” Salon Fryzjer Małgorzata Chorzępa

ul. Przyjaźni 66/16
53-018 Wrocław

Salon fryzjerski Zofia Zabłocka

ul. Małachowskiego 20
50-034 Wrocław

Transport Ciężarowy Marcin Paj

ul. Strączkowa 45
52-214 Wrocław

Strzelecka Agnieszka Salon Fryzjerski „AGA”

ul. Orzechowa 20
50-540 Wrocław

Quest Anna Karlik

ul. Św.Jadwigi
55-100 Trzebnica

F.U.H. WIKA Paweł Wika

ul. Św. Jadwigi 6
56-400 Oleśnica

Studio Fryzur Dorota Gozdek

ul. Przyjaciół Żołnierza 6
56-420 Bierutów

Salon Fryzjerski „Finezja „

ul. Wielkopolska 4
00-000 Twardogóra

Popławska Ewa Stylizacja Włosów i Paznokci

ul. Jaracza 66
50-305 Wrocław

Strefa Urody Katarzyna Witek

ul. Kasztanowa 13
55-200 Oława

Gabinet Kosmetyczny Uroda Maria Kołodziejczyk

ul. Wiosenna 2/2
55-200 Nowy Otok

Salonik Fryzjerski „EDYTA” Edyta Kosowska

ul. Hirszfelda 73
55-220 Jelcz-Laskowice

BEAUTY COMPLEX S.C. N.Barani

ul. Magazynowa 3
55-200 Oława

Salon Fryzjerski Sabina Wysoczańska

ul. Hirszfelda 14
53-330 Wrocław

MK Kamila Kuzyszyn Kamila Kuzyszyn

ul. Wrocławska 42/1
55-080 Kąty Wrocławskie

Bogusław Kasprzyszak

oś. Wierzbność 9
55-216 Wierzbno

Gabinet Kosmetyczny Dotyk Spa Agnieszka Poślednik

ul. Polna 6a
55-140 Żmigród

PRACOWNIA FRYZUR ALEKSANDRA CZ

ul. Tadeusza Kościuszki 16/8
55-120 Oborniki Śląskie

Zakład Fryzjerski Damsko-Męski Magdalena Wycisk

ul. Garncarska 21A
56-300 Milicz

SALON FRYZJERSKI POLA Ewa Katarzyna Mroczkowska

ul. Rynek 31
56-300 Milicz

STUDIO FRYZUR BEDNAREK Honorata

ul. Rynek 19
63-760 Zduny

Firma Szkoleniowo – Usługowa Małgorzata Witko – Harasim

ul. Wysokie 260
22-400 Zamość

SALON FRYZJERSKI „BĄDŹ PIĘKNA”

ul. Polna 12 b
22-400 Zamość

Beata Nizioł

ul. Polna 10 B
22-400 Zamość

Firma Usługowo Doradcza EKO

ul. Graniczna 25
22-400 Zamość

Wieczorek Małgorzata P.H.U. „MARIKA”

Belęcin 38
64-231 Belęcin

Zakład Fryzjerski Męski Lidia Sługocka

ul. Rynek 4
66-210 Zbąszynek

Kaczówka Maria Salon Urody „GRACJA”

ul. 5 Stycznia 42
64-200 Wolsztyn

Fryzjerstwo Damsko-Męskie Joanna Grajek

ul. Powstańców Wlkp. 18a
64-200 Wolsztyn

Karpowicz Katarzyna Salon Fryzjerski

ul. 27 Stycznia 30/2
66-120 Kargowa

KOSMYK Edyta Skorupińska

ul. Sienkiewicza 10
64-030 Śmigiel

Dawydzik Barbara Salon Fryzjerski

ul. Księżnej Żaganny 12b
68-100 Żagań

Arciuszkiewicz Alicja „SZERER”

ul. Konopnickiej 33 A
67-300 Szprotawa

Kostańska Ewa Salon Fryzjerski Damsko-Męski

Plac Wolności 13
68-120 Iłowa

Salon Fryzjerski „Zuzanna” Ireneusz Repeła

Pl. Handlowy paw.18
62-020 Swarzędz

FRYZJERSTWO Anna Dobrewska

ul. Strzelecka 9
65-001 Zielona Góra

Augustynowicz Jan „JA2”

Stanów 18
68-113 Stanów

Aleksandra Garnek „Profesjonalny Fryzjer w Twoim

ul. Wichów 62B
68-113 Brzeźnica

Salon Fryzjerski Damsko-Męski Pielacka Dorota

ul. Rynek 6
67-300 Szprotawa

STUDIO URODY ”VOGUE” Monika Klimczak

ul. Gen. Andersa 12
67-300 Szprotawa

Salon Fryzjerski Metamorfoza Ewelina Puk

ul. Podchorążych 36D
68-200 Żary

ZAKŁAD FRYZJERSKI Wiesława Czerwiec

ul. Wyzwolenia19
67-100 Nowa Sól

Salon Fryzjerski Anna Fortuna

ul. Mickiewicza 4
67-115 Bytom Odrzańska

Salon Fryzjerski Michał Matusiewicz

ul. Dąbrowskiego 2
67-124 Nowe Miasteczko

Ostrowska Żanetta Zakład Fryzjerski

ul. Obrońców Pokoju 21
66-620 Gubin

Kowal Lidia Fryzjer „LIDIA”

ul. Nowa 4a
66-620 Gubin

ZUTB Andżelika Bulak

ul. Chorzowska 7/2
52-023 Wrocław

Salon Fryzjerski Navia Honorata Okwieka

ul. 1 Maja 19 B
66-600 Krosno Odrzańskie

Studio Fryzjerskie Katarzyna M

ul. Armii Czerwonej 2/4
66-600 Krosno Odrzańskie

BARYLSKI-HANDEL-USŁUGI Marcin Barylski

ul. Sękowice dz.nr 129/16
66-620 Gubin

Studio Fryzur „Sylwia” Fryzjer Sylwia Zimna

ul. Sikorskiego 24
66-100 Sulechów

Szponar Aneta Zakład Fryzjerski

os. Zacisze 13
66-100 Sulechów

SALON FRYZUR Joanna Kasperczak-Gromiec

Plac Jana Pawła II 12/2
66-200 Świebodzin

Gozdur Renata „JEJ I JEGO FRYZJER”

ul. Stefana Batorego 110/1
65-735 Zielona Góra

Salon Fryzjerski „OLIWIA” Juli

ul. Kożuchowska 15 A
65-364 Zielona Góra

SALON FRYZJERSKI NASZ STYL Karolina Karolak

ul. Rynkowa 7/1
66-200 Świebodzin

EMILIA Emilia Sawicka

Osiedle Łużyckie 39K
66-200 Świebodzin

Ekspresja Paweł Krzysztof Olek

ul. Sportowa 1
66-120 Kargowa

SALON FRYZJERSKI Arkadiusz Wośkowiak

66-200 Świebodzin

Szczepanek Małgorzata Firma Handlowo-Usługowa MAŁGO

ul. Szymanowskiego 45/9
68-200 Żary

Salon Fryzjerski „MIRIAM” Klaudia Zadworna

ul. 1 Maja 1d
68-208 Łęknica

Studio Urody „New Look” Beata

ul. Żeromskiego 21/2
65-001 Zielona Góra

Białecka Cecylia „OLIWKA”

ul. Drzewna 22
65-001 Zielona Góra

Kubiak Katarzyna Salon Fryzjerski „KATARZYNA”

ul. Wyszyńskiego 38d/34
65-536 Zielona Góra

Kapela Kalina Zakład Fryzjerski

Os. Śląskie 7a
65-547 Zielona Góra

Jankowiak Katarzyna Salon Fryzjerski

Al. Wojska Polskiego 88a
65-762 Zielona Góra

Salon Fryzjerski” Marta” Marta Zjawin

ul.Sikorskiego 27/1
66-100 Sulechów

STUDIO FRYZJERSKIE Daria

ul. Makowa 7
65-382 Zielona Góra

Fryzjerstwo i Stylizacja Adrianna

ul. Drzewna 10/8
65-001 Zielona Góra

Fryzjerstwo Kowalczyk

ul. Plac Matejki 21/6
65-001 Zielona Góra

Natalia Janusz „ATELIER” Firma Handlowo Usługowa

ul. Bruśnika 76a
33-192 Bruśnik

Zakład Fryzjerski „BASIA” Barbara Młynarczyk

ul. Podłęska 17A/37
30-865 Kraków

Salon Urody HAiR SPA Kuciel Agnieszka

ul. Kryspinów 97
32-060 Liszki

Golasa Tadeusz Salon Fryzjerski „MARILYN MONR

ul. Powstańców Śląskich 29
32-600 Oświęcim

Studio Urody „SUNSET”

ul. Strzelców 7/41
31-422 Kraków

Studio Urody „SUNSET”

ul. Dobrego Pasterza 100
31-422 Kraków

Edyta Fiutowska Rożek „Beauty”

ul. Kryspinów 28
32-060 Liszki

Salon Fryzur Elżbieta Jawień

ul. Władysława Podkowińskiego
31-321 Kraków

Studio Fryzur Jolanta Wołek

ul. Ujazdowska 36 / Tomaszowic
32-085 Modlnica

„AGA” Agnieszka Bojarska- Witek

ul. Imbramowska 15/2
31-212 Kraków

ALL4TIPS Akademia Piękna Monika Kaszuba-Dec

ul. Okulickiego 51/278
31-637 Kraków

ST STUDIO Renata Brodowska-Pył

Al. Gen. Sikorskiego 3/U6
20-810 Lublin

TAMAG Ernest Strzyżewski

ul. Orkana 4
20-504 Lublin

Salon fryzjersko-kosmetyczny A

ul. Daszyńskiego 3/46
20-250 Lublin

SALON FRYZJERSKO KOSMETYCZNY E Edyta Biernacka

ul. Abrahama 2 lok.16
03-982 Warszawa

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny ‚ Marta Kociubowska

ul. Jana Sapiehy 2
20-095 Lublin

Zakład Usługowo Handlowy Karolina Smolarska

ul. Wspólna 2
07-110 Grębków

Pazdrowski Sp.Komandytowo-akcy

ul. Branickiego 9/159
02-972 Warszawa

Salon Bez Barier Sp. z o.o.

ul. Lanciego 16
02-792 Warszawa

ATELIER PIĘKNA S.C. Magda Pokorska Anastazja Kwaś

ul. Stryjeńskich 19 lok.U6
02-791 Warszawa

Fryzjer „DARIA” Daria Mamcarz

Al. Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny Spociński Grzegorz

ul. Dworcowa 58 B
05-070 Sulejówek

Usługi Fryzjerskie Beata Łukie

ul.V Poprzeczna 9 A
04-611 Warszawa

Gabinet Urody Agnieszka Zieliń

ul. Dzielnicowa 1
04-666 Warszawa

Beauty Secret Dominik Holc

ul. Mozaikowa 113
04-888 Warszawa

PHU Małgorzata Piaskowska

ul. Sieroca 13
85-113 Bydgoszcz

Pretty Women Monika Wiesiołows

ul. Modrakowa 68 A
85-864 Bydgoszcz

STUDIO FRYZUR IMPRESSIO Dorota JANIAK

ul. Żeglarska 131
85-545 Bydgoszcz

Rychlicka Karolina

ul. Bałtycka 43/3
85-707 Bydgoszcz

Natalia Lietz

ul. Szosa Nakielska 26 A
86-065 Łochowo

SALON FRYZJERSKI „U BASI” Barbara Hul

ul. Miła 12
40-467 Katowice

Salon Fryzjerski Elżbieta Kapuścińska

ul. Wrocławska 44
40-217 Katowice

Salon Fryzjersko-kosmetyczny

ul. Przyjazna 7
40-477 Katowice

ZAKĄTEK URODY Katarzyna Hebda

ul. Warszawska 38
40-008 Katowice

Salonik Fryzjerski „U Gosi” Małgorzata Szudyga

ul. Szopena 45b
41-400 Mysłowice

Artur Ćwiękała Salon fryzjersko-kosmetyczny

ul. Bielska 5b
40-749 Katowice

Studio Urody Joanna Falińska

ul. Maja 21
40-064 Katowice

PRO OCCASION Maksym Radosz

ul. Czarnomorska 17/210
02-758 Warszawa

Salon Fryzjerski „KRYSTAL”

ul. Broniewskiego 5a / 22
87-100 Toruń

SzokLok- Salon Fryzjerski Michał Bekisz

ul. Al.Willanowska 9 A/U4
02-765 Warszawa

Akademia Stylu Mariusz Szymojk

ul. Julianowska 68d
05-500 Julianów K/ Piaseczna

Zakład Fryzjerski Katarzyna Kubiak

ul. Kossaka 57
85-307 Bydgoszcz

Pracownia Fryzjerska Monika Gawrych – Głowacka

ul. ks. A. Kordeckiego 6/1
85-225 Bydgoszcz

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Konopa

ul. Nakielska 247a
85-391 Bydgoszcz

Salon Fryzjersko Kosmetyczny Marianna Basikowska

ul. Ks. Józefa Schulza 7
85-315 Bydgoszcz

Salon Fryzjerski Żaneta Grzyw

ul. Marcinkowskiego 18/1
85-056 Bydgoszcz

Ławniczak Jolanta FRYZJERSTWO

ul. Strażacka 8
63-400 Ostrów Wielkopolski

FHU Ż. Zmuda A. Zmuda

ul. Poznańska 1
62-811 Kościelna Wieś

ZAKŁAD FRYZJERSKI Karolina Kidoń

ul. H. Sawickiej 38
62-800 Kalisz

Ewa Ciszewska XANTII

ul. Woj. Polskiego 16
62-800 Kalisz

Usługi Fryzjerskie Krystyna Kocur

ul. Wiślana 46
44-119 Gliwice

METAMORFOZA

ul. Stawowa 4
42-675 Przezchlebie

Salon Fryzjerski „La Visage”

ul. Zdrojowa 1B
99-300 Kutno

Fryzjerstwo damsko-męskie Mart

ul. Ciechomicka 25
09-402 Płock

Salon ALEKSANDRA Monika Andrzej

ul. Podczachy 19
09-541 Pacyna

Sylwia Nowak ” Natalia”

Os. Wł. Jagiełły 12/175
60-694 Poznań

CASA BLANCA Monika Abramek-Dąbrowska

ul. Jodłowa 1A
61-655 Jelonek

Gabinety Kosmetyczno Fryzjersk Elżbieta Krzyżewska- Abramek

os. Na Murawie 9/3
61-655 Poznań

Pawelska Małgorzata Salon Fryzjersko-Kosmetyczny

ul. Grunwaldzka 93
60-313 Poznań

„FRESH LOOK” Salon Fryzur Wojciech Stańko

ul. Orna 40
61-671 Poznań

Gabinet Kosmetyczny „Amelia” Agnieszka Miklasiewicz

ul. Zygmunta Starego 15B
60-688 Poznań

HAIR DESIGN STUDIO s.c.

ul. Słowiańska 55 A
61-664 Poznań

La Shanti Katarzyna Trawińska

ul. Czarna Rola 1
61-625 Poznań

Salon Awangarda Natalia Waliszewska

os. Stefana Batorego 15
60-687 Poznań

Nowicki Arkadiusz PHU „ARTCAR” Salon Fryzjerski „PRESTIGE”

ul. Stefana Batorego 16, lok.7
65-001 Zielona Góra

Salon Fryzjerski „MARTYNA”

ul .Dębowa 1
65-001 Zielona Góra

Szwejkowska Agnieszka Salon Fryzjerski „EL PELUQUERO

ul. Tarpanowa 60
65-544 Zielona Góra

Hałupka Bogusława

Pl. Wolności 11/8
66-010 Nowogród Bobrzański

Wrotecka Anna Salon Fryzjerski „ARABELLA”

al. Niepodległości 11d
65-048 Zielona Góra

Weryszko Marta PHU „MAWER”

ul. Reymonta 28
65-850 Zielona Góra

Gwiżdż Izabela PHU Salon Fryzjerski „INGO”

ul. Stroma 9/1
65-442 Zielona Góra

Obórka Katarzyna Salon Fryzjerski „VENUS”

ul. Sikorskiego 18
65-454 Zielona Góra

PARLOUR Iwona Rybarczyk

ul. Sikorskiego 7
65-001 Zielona Góra

Tomiak Kamila Zakład Fryzjerski

Os. Zacisze 13
66-100 Sulechów

Akademia Stylu „Valeria” Kinga Walerysiak

ul. Grota Roweckiego 8 m 35
93-217 Łódź

Salon Fryzjerski Sylwia Świecik

ul. 1-go Maja 1/2
13-100 Nidzica

Salon Fryzjerski Agnieszka Ża

ul. Osiedlowa 1
56-120 Brzeg Dolny

Studio Fryzjerskie

ul. Dworcowa 36B
55-120 Oborniki Śląskie

Fryzjerstwo Damsko-Męskie, Dzi Katarzyna Drąg

ul. Armii Krajowej 34F
59-300 Lubin

SALON FRYZJERSKI

ul. Marsz.Józefa Piłsudskiego 1
56-100 Wołów

Salon Fryzjerski „ANNA”

ul. Piłsudskiego 25
56-100 Wołów

SALON FRYZJERSKI „RAJA” Anna

ul. os.25-lecia PRL bl.1
33-100 Tarnów

Karolina Schab

Stare Żukowice 151 A
33-151 Nowa Jastrząbka

„VENA” Magdalena Zabawa Salon Fryzjerski Damsko – Męsk

os. 25-lecia 1A
33-100 Tarnów

Przestrzeń Fryzur Sabina Mikos

Olszyny 203
33-164 Olszyny

Firma Usługowo-Handlowa Fryzje Iwona Mędrala

ul. Węgierska 16
65-001 Zielona Góra

Salon Fryzjerski Edyta Kowalew

ul. Wolsztyńska 38
62-068 Rostarzewo

Jędrysiak Ewelina Salon Fryzjerski „EWELINA”

ul. Wieluńska 5
63-600 Kępno

Art Pink-Studio Fryzur Oksana Biront

ul. Kętrzyńska 5/1
11-200 Warszawa

Jędrzejewska Grażyna Salon Urody

ul. Hallera 5
86-300 Grudziądz

Koza Jolanta

ul. Lipna
68-132 Przewóz

FHU „STYL JOLI” Jolanta Bieniek

ul. Kolbego 4
34-730 Mszana Dolna

Niźnikowska Jolanta Fryzjerstwo Damskie

ul. Św. Anny 27
96-140 Brzeziny

Salon Fryzjerski „LA BELL” Jolanta Franczak

ul. Ratuszowa 25-37 / 58
56-416 Twardogóra

„TOP-SUN” Salon Fryzjersko-Kos Ewa Duda-Kubera

ul. Wyszyńskiego 38D/30
65-001 Zielona Góra

GŁADYSZ MARIOLA

ul. Jerzmanki 140
59-900 Zgorzelec

Sylwia Pikul

ul. Waleniowa 12/4
85-435 Bydgoszcz

„MARLA” Marlena Karwowska

ul. Powsińska 42
02-903 Warszawa

FHU ANNA KRAJNIK SALON FRYZJERSKI

ul. Dziewulskiego 33D/50
87-100 Toruń

Salon Fryzjerski GALA Kośka Agnieszka

ul. Łąkowa 4
82-550 Prabuty

Salon Fryzjerski „IZABELL” Izabela Tomczak

ul. Mściwoja 6/U-1
85-459 Bydgoszcz

SALON FRYZJERSKI Elwira Sarna

Kolonia 77
21-530 Piszczac

Bartłomiej Susuł

ul. Danka 5 m.30
31-228 Kraków

Salon Fryzjerski Edyta Jaliń

ul. Świdnicka 44
57-401 Nowa Ruda

Adriana Juszczak

ul. Kobierno 33
62-860 Opatówek

Salon Fryzjerski EXPRESJA Karolina Skwiot

ul. 1 Maja 47
12-122 Jedwabno

Salon Fryzjerski Montibello Wioleta Menduś

ul. Hetmańska 1c
58-316 Wałbrzych

Milena Wójcik

ul. Żeromińska 16
95-080 Kruszów

Joanna Cieluch

ul. Portowa 45
32-005 Niepołomice

Małgorzata Tyczyńska

ul. Fiołkowa 5 ,Garby
62-020 Swarzędz

Anna Przybyła – Szelest

ul. Suwalska 21/8
54-104 Wrocław

Katarzyna Dąbkowska

ul. Chrobrego 8/1
12-100 Szczytno

Karolina Laik

ul. Przemysłowa 7U
59-300 Lubin

Marta Marzenna Kempisty

ul. Klasztorna 5 A /2
11-010 Barczewo

Ewa Łoniewska „Exclusive” Fryzjer Domowy

ul. Gałczyńskiego 5
12-100 Szczytno

Dawid Patryk Roczniak Salon Fryzjerski

ul. Długa 5
86-022 Dobrcz

J&J Salon Fryzjerski Jarosław

ul. Hallera 15/2
82-500 Kwidzyn

STUDIO FRYZUR CITY LOOK Monika Zabagło

ul. Krakowska 8
32-640 Zator

Anna Szymkowiak

ul. Gola Wąsoska 6
56-210 Wąsosz

Katarzyna Machnik

ul. Krzęcin 230
32-051 Wielkie Drogi

Magdalena Bizan

ul. Sulmierzycka 65
63-430 Uciechów

AGNIESZKA GRYSZKUT

ul. Rolnicza 25/3/27
59-921 Sieniawka

Akademia Pięknych Włosów

ul. Stefana Batorego 12
33-340 Stary Sącz

Milena Prodan

ul. Krótka 4a/1
56-215 Niechlów

Anna Bergunda

ul. Łąkowa 10/3
59-800 Lubań

Studio Urody „Aisha” Anna Czajka

ul. Wieckowicka 6a
62-080 Ceradz Kościelny

Dąbrowska Honorata Małgorzata

ul. Jasielska 1/1
14-200 Iława

Kornelia Rzepa

Nowy Dwór 72
64-360 Zbąszyń

Zakład Doskonalenia Zawodowego

ul. Komisji Edukacji Narodowej
07-200 Wyszków

Studio Urody ”Emilia” Emilia Wilgos

ul. Słowackiego 37 lok.U5
05-120 Legionowo

Salon Fryzjerski „Kasia” Katarzyna Korobiejko

ul. Słubicka 21b
69-108 Cybinka

Studio Urody „SISTERS OF BEAUTY

ul. Staszica 9
58-530 Kowary

STUDIO ” LA CHATTON”

ul. Na Miasteczku 12/15
61-114 Poznań

Przystupa Daniel „UNDERGROUND” Hair Studio

ul. Jana Pawła II 25
11-040 Dobre Miasto

Glanert Mirela Salon Urody Jędrzejewscy

ul. Sikorskiego 11
86-300 Grudziądz

Salon Fryzjerski Arleta Tomasz Arleta Tomaszewska

ul. Rodzinna 46 B
57-300 Kłodzko

Zakład Fryzjerski Alina Burdzy

ul. Oławska 20
55-231 Jelcz-Laskowice

MIJO Sp z o.o.

ul. Botaniczna 55A
65-306 Zielona Góra

Mackiewicz Katarzyna Salonik Fryzjerski

ul. Krośnieńska 3/pokój 21
65-625 Zielona Góra

Salon fryzjerski Karolina Stodółka

ul. Józefa Noja 1
64-733Drawsko

Centrum Fryzjersko-Kosmetyczne „Styl” Katarzyna Hauzer

ul. Bydgoska 21A/1
78-600Wałcz

Salon Fryzjerski Marta Klimkowska

ul. Przeskok 4
11-300 Biskupiec

Salon Fryzjerski AMELIA Joanna Pawlicka

ul. Zwycięzców 5
68-200 Żary

STUDIO 4 HAIR Sylwia Michalik

ul. Kolejowa 16
07-300 Ostrów Mazowiecka

Fryzjer Skladanovska

ul. Nad Łomnicą 23
58-540 Karpacz