reklama twojego salonu

zobacz korzyści

aktualności

Pokaz – SinCity Night Hair Affair 2019

Sprawdź co czai się w zaułkach wielkich miast – zgłębiaj tajemnice sztuki fryzjerskiej i oddaj się nieposkromionej zabawie podczas niepowtarzalnego wieczoru SinCity Night.  Zobacz na żywo mistrzowskie stylizacje Gonzalo Zarauzy, perfekcyjne strzyżenia Męskiego Zacięcia, niepowtarzalny, pełen teatralnych emocji pokaz Stylistów Montibello oraz finał konkursu dla wschodzących gwiazd branży. Baw się i odpoczywaj w luksusowym hotelu Arche przy znakomitej muzyce światowej sławy DJ-a C-Boola! Daj się ponieść operowym głosom tenorów z Tre Voci i ich interpretacji kultowych oraz współczesnych hitów muzyki popularnej, a także niesamowitemu klimatowi fryzjerskiego świata – pełnego insiracji, edukacji i zabawy na najwyższym poziomie!

 

Bilety na event dostępne u Przedstawicieli Fale Loki Koki.

Konkurs Montibello HairAffair 2019

Ruszyła kolejna edycja konkursu dla najzdolniejszych fryzjerów – Montibello HairAffair 2019!

 

W tym roku najbardziej utalentowani z Was będą mieli okazję powalczyć nie tylko o atrakcyjne NAGRODY, ale również o tytuł Montibello Colour Expert/ Montibello Creative Expert!

Od 17.06 do 15.09 czekamy na Wasze prace w kategoriach PERFCT COLOUR (najlepsza koloryzacja) oraz STREET RUNWAY (trendy w dziedzinie street fashion) , z których wyłonimy po 6 najlepszych stylizacji. Finaliści zmierzą się z zadaniem odtworzenia ich podczas gali Hair Affair 2019 w Warszawie (10.11).

 

POZNAJ SZCZEGÓŁY UDZIAŁU W KONKURSIE!

Zgłoszenia należy przesyłać poprzez formularz na stronie www.hairaffair.montibello.pl

NOWOŚĆ! Decode Zero – naturalne stylizacje!

DECODE ZERO: NOWY STANDARD PIĘKNA

 

Nowa generacja niepozostawiających zabrudzeń produktów do wykańczania stylizacji i nadawania włosom naturalnego wyglądu. Czysta, dyskretna stylizacja, która podkreśla naturalne piękno!

 

Decode Zero to produkty, których nie czuć, przeznaczona dla osób, które chcą uzyskać pełną blasku i harmonii stylizację. Są to produkty łagodne dla skóry i włosów, naturalnie utrwalające fryzurę, proste w użyciu, a także wolne od wad tradycyjnych kosmetyków do stylizacji.

 

ZERO SKLEJANIA . ZERO ZABRUDZEŃ .  ZERO NIEPRZYJEMNYCH POZOSTAŁOŚCI .  ZERO LEPKOŚCI . ZERO ZBĘDNYCH SKŁADNIKÓW

 

Sprawdź Decode Zero PURE oraz Decode Zero PERFECT.

 

Sprawdź ofertę SZKOLENIOWĄ oraz nasze PRODUKTY w nowym KATALOGU 2019

Przeglądaj KATALOG Szkoleniowy oraz Produktowy ONLINE!

 

Zapoznaj się z programem PARTNERSKIM, propozycjami szkoleniowymi, warunkami uczestnictwa oraz dowiedz się więcej o naszych produktach!

 

SPRAWDŹ KATALOG 2019

?>