hair care

reklama twojego salonu

zobacz korzyści

aktualności

Konkurs Montibello HairAffair 2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu dla najzdolniejszych fryzjerów – Montibello HairAffair 2017!

 

Zgłoszenia do jednej z dwóch kategorii – Perfect Colour (najlepsza koloryzacja) i Decode Style (najlepsza stylizacja) – przyjmujemy do 30.09.2017 r.

 

Finał konkursu odbędzie się 18.11.2017 w Concordia Design w Poznaniu podczas gali Montibello Trendy 2017.

 

Szczegóły konkursu: www.hairaffair.montibello.pl

 

Elixir no. 50 Montibello – detoks dla włosów

Prezentujemy najbardziej innowacyjny produkt fryzjerski tego roku – Elixir no. 50 Montibello. To intensywna kuracja pielęgnacyjna, która w ciągu jednej nocy dokładnie oczyszcza włosy i odbudowuje ich strukturę. Efekt? Wyraźnie zregenerowane, zdrowsze i pełne blasku włosy!

Weź udział w konkursie, wygraj niezwykłą wycieczkę i zobacz magiczną noc polarną! Zasady konkursu: www.elixir50.pl

Sprawdź na www.elixir50.pl gdzie w Twojej okolicy znajduje się salon należący do Montibello No 50 Club. Tam kupisz Elixir No 50.

Folder produktowy Elixir no. 50 Montibello

Zostań instruktorem Montibello!

 Po czym poznasz, że to oferta dla Ciebie? Jesteś ambitnym i doświadczonym fryzjerem. Chcesz dzielić się wiedzą i odkrywać młode talenty. Jesteś pracowity i doskonale zorganizowany.

 Co otrzymasz w zamian? Zatrudnienie na pełen etat. Wsparcie marki Montibello i profesjonalistów z zespołu. Szkolenie produktowe w Barcelonie. Samochód służbowy. Coroczne szkolenia w polskich i światowych akademiach fryzjerskich.

 W zgłoszeniu umieść: Twój życiorys z opisem doświadczenia zawodowego, umiejętności i przebytych szkoleń. Dołącz zdjęcia fryzur i sesji, jeśli takie posiadasz.

Czekamy pod adresem: szkolenia@montibello.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nie zapomnij o klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

NOWOŚĆ – odżywka dwufazowa SMART TOUCH!

Do rodziny produktów Smart Touch dołącza kolejny produkt – odżywka dwufazowa!

 

Bardzo praktyczny produkt, idealny przy rozczesywaniu włosów, świetnie je zmiękczający, lekko utrwalający – 12 wyjątkowych korzyści w jednym prostym kroku.

 

Informacje o produkcie dostępne w zakładce produkty oraz w folderze produktowym.

Aplikacja MONTIBELLO

Pobierz aplikację MONTIBELLO na smartfony i poznaj nowości produktowe, weź udział w konkursach, poznaj nowe zdarzenia z życia marki, otrzymuj aktualne informacje o szkoleniach i promocjach.

 

Kliknij i pobierz aplikację: Android / iOS