Neo Cyber

Kolekcja
Osmosis

Najnowsza pełna koloru i bez wątpienia najbardziej energetyzująca kolekcja spośród wszystkich tegorocznych propozycji naszych Stylistów. Kolekcja Osmosis powstała z idei przenikania się dwóch elementów w naturze. W tym przypadku PRZENIKANIE – OSMOSIS ma bardzo szerokie spektrum – może być płynne lub oddzielać obrazy od siebie, tworzyć lekką wielobarwną mgłę lub wyostrzać bryłę. Tym, co łączy elementy, jest spójność – zarówno w kontraście, jak i harmonii obrazu.

TWÓRCY KOLEKCJI

Hair: Katarzyna Budka, Martyna Maria Mosiołek
Zdjęcia: Justyna Warwas
Stylizacje: Agnieszka Krajewska
Make-up: Marta Wiola

„…i mam przeczucie, że Ty i ja nadajemy na tych samych falach, przenikamy się jak w kosmosie...”


Osmosis to nie tylko czysto fizyczne zjawisko, ale również metafizyczne – emocjonalne lub zmysłowe, które towarzyszy nam w codziennym życiu. Jako ludzie możemy przyciągać się wzajemnie, znając się zaledwie 5 minut, odczuwać przenikanie, a niekiedy nawet jedność umysłów i uczuć. Kolekcja nawiązuje do tego zjawiska w oparciu o najnowsze trendy w koloryzacji i strzyżeniu włosów.

zapoznaj się z naszą ofertę szkoleń dla fryzjerów

zobacz terminy szkoleń
Cube

Kolekcja
Nomad Accent

Nomad Accent to przeobrażanie się lata w zimę, które odzwierciedlają ciepłe tony w nawet najbardziej zimowych koloryzacjach i stylizacjach. Kolekcja ta swobodnie łączy obie pory roku, aby stworzyć unikalne odcienie, w których odnaleźć można zarówno ciepłe, jak i chłodne barwy. Nomad Accent to przełamanie nudnych, zimowych stylizacji odrobiną jasnych kolorów.

Kolekcja Nomad Accent to zanurzenie się w świecie koczowniczych plemion i charakterystycznych dla nich wzorzystych tkanin, które są częścią ich tożsamości kulturowej. Dzięki tej inspiracji powstały tak niesamowite, zaskakujące połączenia kolorystyczne - ciepłych odcieni ziemi z musztardowym żółtym i wiśniową czerwienią. Kolory i wzory spotykane na tkaninach przenieśliśmy na włosy dzięki technice HAIR ACCENT.

zapoznaj się z naszymi produktami

zobacz rodzaje produktów

Kolekcja Nomad Accent to również geometryczne, dopasowane do kształtu twarzy cięcia i ciekawe, naturalne stylizacje.
Poznaj intrygujące style ALASKI, ETIOPII, SYBERII oraz MONGOLII.

CITY LIGHTS obejmuje pełne spektrum wrażeń i emocji doświadczanych w wielkich miastach, które urzekają nas swoją nocną intensywnością i energią. Każda ze stylizacji tej kolekcji została stworzona dla kobiet gotowych by olśniewać, przejmować inicjatywę i być po prostu sobą!

zapoznaj się z naszą ofertę szkoleń dla fryzjerów

zobacz terminy szkoleń

lookbook

miejsce inspiracji

minione kolekcje

Kolekcja
Street Vibes

Street Vibes inspirowana jest twórczością Iris van Herpen, a w szczególności kolekcją Haute Couture – kruchymi i delikatnymi kreacjami w kolorach natury, a także żywiołowością wielkich miast, ich nieodpartemu urokowi i pulsującej energii. Stylizacje tej kolekcji zachwycają lekkością, miękkością i harmonijną kolorystyką. Są jednocześnie ultrakobiece, jak i odważne – delikatne i prowokujące.

TWÓRCY KOLEKCJI

Hair: Wojtek Walczak, Kamil Krawczyk
Zdjęcia: Hubert Kamieniew
Stylizacje: Beata Włoskiewicz
Make-up: Natalia Raszkiewicz

Kolekcja
Simplicity

Kolekcja SIMPLICITY to uosobienie prostoty w miejskim stylu – zerwanie z artystyczną ekstrawagancją na rzecz konwencjonalności. Są to fryzury użytkowe, które przekonują czystą formą i perfekcyjnym dopracowaniem. To również stylizacje i kolory, które dodają charakteru prostym cięciom, pozwalając jednocześnie odzwierciedlić klimat wielkiego miasta. Geometryczna forma rozłożenia koloru daje możliwość zabawy głębią. Całą koncepcję kolekcji SIMPLICITY można określić w dwóch sformułowaniach: "mniej znaczy więcej" i "w prostocie siła".

TWÓRCY KOLEKCJI

Hair: Aleksandra Kwaśna, Leszek Ligęza
Make-up: Marzena Bubiak

Kolekcja
HYPERREAL

Kolekcja, która łączy maestrię koloru i precyzyjne cięcia z intrygującą wizją artystyczną. W ramach kolekcji powstały 3 elektryzujące linie fryzur – Boost, Trance i Haloo – inspirowane energią wielkiego miasta i impresyjnym charakterem kobiecego piękna.

TWÓRCY KOLEKCJI

Hair: Katarzyna Budka, Aleksandra Kwaśna, Martyna Maria Mosiołek, Marek Bembenek, Leszek Ligęza, Oskar Stankiewicz, Wojciech Walczak. Asystenci: Natalia Leszczuk, Kamil Krawczyk.

Kolekcja
City Lights

CITY LIGHTS łączy najnowsze metaliczne trendy w makijażu i modzie ze świetlistą aurą i energią dużych miast. Każde cięcie w kolekcji CITY LIGHTS jest inspirowane architektonicznymi kształtami i metalowymi elementami, które napotykamy w na co dzień w miastach. Proste lub ukośne cięcia, solidne lub nieregularne tekstury są doskonale dopasowane, dodając siły i odzwierciedlając osobowość.

Kolekcja CITY LIGHTS wprowadza szeroką gamę kolorów - od subtelnych, opalizujących akcentów metalicznej szarości, aż do żywszych, odważnych, takich jak metaliczny gorący róż.

?>