hair care
Neo Cyber

Kolekcja
HAIRSONALITY

Kolekcja, która pokazuje, że wizerunek nie posiada jednego wymiaru. Bazując na podziałach idealnie dopasowanych do stworzenia zamierzonej fryzury tworzymy formy, które w uniwersalny sposób możemy dowolnie zmieniać. To kolekcja, która uwzględniając trendy ze światowych wybiegów mody, na pierwszym miejscu stawia indywidualny styl i charakter kobiety.

Idea kolekcji: Spotykamy je każdego dnia. Mijasz je chodniku, wspólnie z nimi ćwiczysz w siłowni lub bawisz się w modnym klubie. Cechuje je dbałość o wygląd, w ciągu dnia przechodzą metamorfozę. Różne charaktery, różne doświadczenia budują wizerunek, jaki pokazują na zewnątrz. Kolekcja pokazuje „dzień z życia” wyzwolonej kobiety. Widząc ją rano, możesz nie rozpoznać jej wieczorem.

zapoznaj się z naszą ofertę szkoleń dla fryzjerów

zobacz terminy szkoleń

lookbook

miejsce inspiracji

Cube

Kolekcja
Shadows

Gra cieni, które nam ukazuje i towarzyszy nam rysując rożne przestrzenie, w których się poruszamy, wybory, które podejmujemy lub światy, do których się zbliżamy. Kolekcja inspirowana stylem francuskiej Riviery.

ALWAYS ME
Optymizm i oczywistość, by ponownie określić pewne i mocne piękno, które nie musi nikogo zdobywać, ponieważ już nadało swoje prawa. Szeroka paleta tonów intensywnych lub pasteli, które z perfekcyjnością łączy w swoim dniu codziennym. We włosach preferuje formy proste i odświeżone klasyki. Tony złotawe, które przenikają się z beżami, by odejść od matowości i tworzyć gry światła, które transmitują radość i pełne korzystanie z życia.

zapoznaj się z naszymi produktami

zobacz rodzaje produktów

PROUD OF ME
Esencjonalne piękno, które czuć w każdym ruchu, w każdym geście. Wyzwanie i sensualność wyrażone w romantycznej formie i materiałach, które stwarzają zadbany i zmienny wygląd. Niebieski indygo, szarości lub gama surowych tonów, tworzące kontrasty, by spowodować spokoj i rozświetlenie.
We włosach - stylizacje romantyczne i proste formy, które podkreślają twarz. Awangardowe fryzury średniej długości, które ujawniają kobiecość ich właścicielki. Brązy, które oscylują miedzy zimnem i ciepłem, z kontrastującymi blondami, które przyciągają wszystkie spojrzenia.

BE UNIQUE

Mieszanka materiałów i tekstur, by przemieniać trudne lub nienaturalne byty. Kontrastowe biele, granaty, czerwienie lub gamy niebieskości w osobistych, wygodnych i kobiecych stylizacjach.

We włosach – strzyżenia spersonalizowane i zmienne, które ukazują naszą siłę, definiując ruch przy pomocy wysoko kontrolowanych objętości.

Żywe pociągnięcia kolorem, jako przyciągające, strategicznie umieszczone punkty. Unikalne gesty, dla kobiety, która nie boi się wyróżniać.

zapoznaj się z naszą ofertę szkoleń dla fryzjerów

zobacz terminy szkoleń

minione kolekcje

Kolekcja
Neo-Cyber

Kolekcja NEO-CYBER to najnowsza autorska koncepcja stylistów Montibello, których założeniem było stworzenie narzędzia dającego fryzjerom możliwość kreowania różnych rozwiązań na podstawie konkretnych założeń!

Kolekcja
Cube

Kolekcja CUBE to najnowsza, autorska kolekcja stylistów Montibello! Jej celem jest stworzenie narzędzia dającego fryzjerom możliwość kreowania różnych rozwiązań na podstawie konkretnych założeń.

Kolekcja
City of Contrast

Połączenie avangardy z klasyczną podstawa daje możliwość indywidualnej interpretacji poprzez stylizacje. Podczas wyjątkowego wieczoru Diamond Show 18 kwietnia w Poznaniu opowiemy i pokażemy co nas zainspirowalo do stworzenia City of Contrast. Wspaniałe widowisko fryzjerskie i mnóstwo artystycznych doznań nad którymi czuwa wyjątkowy aktor i choreograf Arek Buszko oraz piękne modelki, które znacie z wielu publikacji i czasopism.