reklama twojego salonu

zobacz korzyści

aktualności

Kolekcja SIMPLICITY

Nasi styliści – Aleksandra Kwaśna i Leszek Ligęza stworzyli nową, zachwycającą kolekcję w wielkomiejskim klimacie. Proste, czyste formy z idealnie dobranymi kolorami wzbogacili o oryginalne stylizacje, które można dowolnie przekształcać. To właśnie one stanowią pierwiastek urbanistycznej, zróżnicowanej i ciągle zmieniającej się rzeczywistości.

 

Poznajcie kolekcję SIMPLICITY  TUTAJ 

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej i wprowadzić pomysły na stylizacje Oli i Leszka do swojego salonu, sprawdźcie dostępność miejsc na szkolenie “Spotkanie z kolekcją SIMPLICITY”.

Konkurs Montibello HairAffair 2018

Kolejna edycja konkursu dla najzdolniejszych fryzjerów – Montibello HairAffair 2018 dobiegła końca!

 

Podczas Hollywood Glam Night — gali Montibello 11 listopada 2018 r., wyłoniliśmy zwycięzców, którzy według jury przygotowali najlepsze, najbardziej kreatywne prace w kategoriach: Perfect Colour (najlepsza koloryzacja) i Hyperreal – Fryzury Przyszłości (przewidywanie trendów).

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

 

Zwycięski prace możecie zobaczyć tutaj: www.hairaffair.montibello.pl

Nowość: Colour Camouflage – S.O.S dla odrostów!

Rozwiąż problem odrostów swoich klientek raz na zawsze z nowym produktem Colour Camouflage, który w 3 sekundy odświeży kolor przed kolejną wizytą w Twoim salonie. 

 

Produkt zapewnia maksymalne pokrycie i natychmiastowe efekty. Jest łatwo zmywalny, nie pozostawia plam i uczucia ciężkości na włosach. Występuje w 5 odcieniach, których intensywność można stopniować, idealnie dopasowując do koloru włosów.

 

To doskonałe rozwiązanie na retusz odrostów LAST MINUTE!

 

Szczegółowy opis produktu

Poznaj Montibello Cromatone Meteorites

Czy znasz już Cromatone Meteorites? To pierwsza i jedyna koloryzacja, która rozświetla i odżywia włosy blond.

 

Dla pozyskania jeszcze piękniejszych odcieni blond, w laboratoriach Montibello stworzyliśmy nową, podwójną technologię – LUMIPLEX. Lumiplex łączy wyjątkową dbałość o kondycję włosów oraz ich olśniewające rozświetlenie.

 

Zapytaj Przedstawiciela Fale Loki Koki o olśniewający Pakiet Startowy!

 

Zobacz kartę kolorów Cromatone Meteorites

Dzień dobrych włosów w Twoim salonie

Kontynuujemy akcję “Dzień dobrych włosów w Twoim salonie”. Każdy salon, który zdecyduje się na ten event, otrzyma specjalne materiały marketingowe: regał do odsprzedaży, 3 koszulki Dieta dla Włosów, 200 zaproszeń na event, 168 próbek produktów, recepty – przepisy na zdrowe włosy… A przede wszystkim – ekskluzywne, 6-godzinne spotkanie dla klientek z załogą salonu i Specjalistą Trychologiem marki Montibello! W programie profesjonalne doradztwo na podstawie diagnozy kondycji włosów mikrokamerą.

 

Szczegóły akcji u Przedstawicieli Fale Loki Koki.

 

Program spotkania