reklama twojego salonu

zobacz korzyści

aktualności

Kolekcja Street Vibes

Przed Wami kolejna z czterech tegorocznych kolekcji – STREET VIBES  autorstwa Wojtka Walczaka i Kamila Krawczyka.  Zainspirowani twórczością Iris van Herpen oraz żywiołowością wielkich miast, stworzyli stylizacje zachwycające lekkością, miękkością  i harmonijną kolorystyką.

 

Poznajcie kolekcję SIMPLICITY TUTAJ 

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej i wprowadzić pomysły Wojtka i Kamila do swojego salonu oraz poznać technikę SCRAPINGU, sprawdźcie dostępność miejsc na szkolenie.

 

SPOTKANIE Z KOLEKCJĄ STREET VIBES

Sprawdź ofertę SZKOLENIOWĄ oraz nasze PRODUKTY w nowym KATALOGU 2019

Przeglądaj KATALOG Szkoleniowy oraz Produktowy ONLINE!

 

Zapoznaj się z programem PARTNERSKIM, propozycjami szkoleniowymi, warunkami uczestnictwa oraz dowiedz się więcej o naszych produktach!

 

SPRAWDŹ KATALOG 2019

COLOUR RESURRECTION – 3 odcienie pielęgnacji

Przywróć kolorom energię lub odkryj ich nowe oblicze z 3 nowymi odżywkami – Colour Resurrection 

 

Pielęgnacja ta wzmacnia kolor, działając na 3 różne sposoby.  Nadaje włosom piękny wygląd – uwypukla głębię i połysk włosów naturalnych, dodaje jasnym odcieniom blondu tymczasowy modny akcent lub też odświeża koloryzację i nadaje włosom miękkości.

 

Wybierz idealny dla siebie odcień: Ice Pearl, Ice Silver, Ice Rose 

 

Naturalny połysk już po pierwszej aplikacji!

 

Zapytaj Doradcę Fale Loki Koki  o Colour Resurrection

 

Więcej o produkcie

JUŻ SĄ! Cromatone Metallics

Najnowsza koloryzacja z linii Cromatone pozwala na tworzenie modnych, subtelnych lub intensywnych metalicznych efektów w chłodnych odcieniach.

 

Cromatone Metallics to farby idealne do koloryzacji trwałej lub ton w ton, w zależności od potrzeb. Są wielofunkcyjne, mają niska zawartość amoniaku oraz wysoko skoncentrowane pigmenty. Wszystkie odcienie można mieszać ze sobą lub innymi farbami Cromatone oraz Cromatone Re-cover dla uzyskania zadowalającego efektu i nieskończonych możliwości.

 

8 błyszczących odcieni!

 

Zapytaj Doradcę Fale Loki Koki o metaliczny Pakiet Startowy!

 

Więcej o produkcie

 

Kolekcja SIMPLICITY

Nasi styliści – Aleksandra Kwaśna i Leszek Ligęza stworzyli nową, zachwycającą kolekcję w wielkomiejskim klimacie. Proste, czyste formy z idealnie dobranymi kolorami wzbogacili o oryginalne stylizacje, które można dowolnie przekształcać. To właśnie one stanowią pierwiastek urbanistycznej, zróżnicowanej i ciągle zmieniającej się rzeczywistości.

 

Poznajcie kolekcję SIMPLICITY  TUTAJ 

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej i wprowadzić pomysły na stylizacje Oli i Leszka do swojego salonu, sprawdźcie dostępność miejsc na szkolenie “Spotkanie z kolekcją SIMPLICITY”.

Aplikacja MONTIBELLO

Pobierz aplikację MONTIBELLO na smartfony i poznaj nowości produktowe, weź udział w konkursach, poznaj nowe zdarzenia z życia marki, otrzymuj aktualne informacje o szkoleniach i promocjach.

 

Kliknij i pobierz aplikację: Android / iOS

 

Polityka prywatności