reklama twojego salonu

zobacz korzyści

aktualności

Pokaz – NOC Hair Affair 2018

W czterech blokach atrakcji – Przestrzeń, Fryzjerstwo, Biznes i Emocje – znajdziecie bogactwo inspiracji i profesjonalnej wiedzy. Czeka Was premierowy pokaz kolekcji renomowanej Vidal Sassoon Academy, koncert czarującego Mateusz Ziółko, wykład motywacyjny, który pomoże rozwiązać problemy w salonie, impreza tematyczna #HollywoodGlamNight (i konkurs na filmową kreację!), relaks w luksusowym The Westin Warsaw, voucher na szkolenie ze strzyżeń lub kreatywnej koloryzacji, pokaz specjalny Akademii Montibello Polska – w konwencji filmowej, open bar… a na deser – finał konkursu talentów Montibello HairAffair 2018.

 

Bilety na event dostępne u Przedstawicieli Fale Loki Koki.

Konkurs Montibello HairAffair 2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu dla najzdolniejszych fryzjerów – Montibello HairAffair 2018!

 

Zgłoszenia do jednej z dwóch kategorii – Perfect Colour (najlepsza koloryzacja) i Hyperreal – Fryzury Przyszłości (przewidywanie trendów) – przyjmujemy do 10.09.2018 r.

 

Finał konkursu odbędzie się 11.11.2018 w Warszawie podczas gali Montibello.

 

Szczegóły konkursu: www.hairaffair.montibello.pl

 

Nowość: Smart Touch Save My Hair 365

Do rodziny produktów Smart Touch dołącza nowość – Smart Touch SAVE MY HAIR 365 

 

To innowacyjny lotion, który zapewnia ochronę przed słońcem, wiatrem, wodą morską lub chlorowaną, ale także mechanicznymi uszkodzeniami – jak kask rowerowy czy kapelusz.

 

Uwaga, chroni i regeneruje nie tylko WŁOSY, ale i SKÓRĘ – z powodzeniem możesz go stosować jako olejek. Must have na lato! #SaveMyHair

 

Szczegółowy opis produktu

Poznaj Montibello Cromatone Meteorites

Czy znasz już Cromatone Meteorites? To pierwsza i jedyna koloryzacja, która rozświetla i odżywia włosy blond.

 

Dla pozyskania jeszcze piękniejszych odcieni blond, w laboratoriach Montibello stworzyliśmy nową, podwójną technologię – LUMIPLEX. Lumiplex łączy wyjątkową dbałość o kondycję włosów oraz ich olśniewające rozświetlenie.

 

Zapytaj Przedstawiciela Fale Loki Koki o olśniewający Pakiet Startowy!

 

Zobacz kartę kolorów Cromatone Meteorites

Dzień dobrych włosów w Twoim salonie

Kontynuujemy akcję “Dzień dobrych włosów w Twoim salonie”. Każdy salon, który zdecyduje się na ten event, otrzyma specjalne materiały marketingowe: regał do odsprzedaży, 3 koszulki Dieta dla Włosów, 200 zaproszeń na event, 168 próbek produktów, recepty – przepisy na zdrowe włosy… A przede wszystkim – ekskluzywne, 6-godzinne spotkanie dla klientek z załogą salonu i Specjalistą Trychologiem marki Montibello! W programie profesjonalne doradztwo na podstawie diagnozy kondycji włosów mikrokamerą.

 

Szczegóły akcji u Przedstawicieli Fale Loki Koki.

 

Program spotkania

Aplikacja MONTIBELLO

Pobierz aplikację MONTIBELLO na smartfony i poznaj nowości produktowe, weź udział w konkursach, poznaj nowe zdarzenia z życia marki, otrzymuj aktualne informacje o szkoleniach i promocjach.

 

Kliknij i pobierz aplikację: Android / iOS

 

Polityka prywatności