Uzyskaj dofinansowanie nawet do 100%!

Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie

Chcesz rozwijać siebie i swoich pracowników? Sprawdź, jak możesz ubiegać się o dofinansowanie na szkolenia fryzjerskie nawet do 100% z Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub do 80% z Europejskiego Funduszu Szkoleniowego. Zobacz aktualne nabory poniżej!

Fryzjerstwo wymaga ciągłego rozwoju – poznawania nowych technik i szlifowania umiejętności. Już na początku swojej drogi zawodowej, każdy fryzjer powinien przejść kilka podstawowych szkoleń, które poszerzą wiedzę i pozwolą poczuć się pewnie przy obsługiwaniu pierwszych klientów.

Aby kompleksowo wyszkolić personel Salonu Fryzjerskiego, często potrzeba solidnego budżetu. Na szczęście w tym zawodzie można ubiegać się o dofinansowanie na edukację z Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub Europejskiego Funduszu Szkoleniowego. Taka pomoc może sięgać nawet do 100% ceny szkolenia. Możesz więc zyskać darmowe szkolenie fryzjerskie przeprowadzone w Twoim salonie.

darmowe szkolenie fryzjerskie
KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY

Krajowy Fundusz Szkoleniowy to fundusz przeznaczony na wsparcie kształcenia pracodawców i pracowników. Głównym celem tego programu jest zapobieganie bezrobociu oraz utracie zatrudnienia z powodu niewystarczających kompetencji na zmieniającym się rynku. Z dofinansowania mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa, które zatrudniają minimum jedną osobę w ramach umowy o pracę.

Europejski Fundusz Szkoleniowy działa podobnie, jednak w tym wypadku nie ma wymogu zatrudniania pracowników na umowę o pracę. O wsparcie z EFSu może się więc starać każdy przedsiębiorca nawet samodzielnie prowadzący Salon Fryzjerski.

ZYSKAJ NAWET 100% DOFINANSOWANIA

Jak zyskać darmowe szkolenie fryzjerskie? Wielkość dofinansowania z KFS lub EFS, a więc kwota, jaką może uzyskać przedsiębiorstwo, uzależniona jest od jego wielkości. Salony Fryzjerskie to przede wszystkim mikroprzedsiębiorstwa, dlatego możesz otrzymać nawet 100% dofinansowania.

CZY TO DLA MNIE?

Jeśli jesteś właścicielem Salonu Fryzjerskiego, to TAK – możesz ubiegać się dofinansowanie! Jeśli chcesz uzyskać dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego musisz dodatkowo zatrudniać przynajmniej jedną osobę na umowę o pracę. Tylko tyle!

DLACZEGO WARTO?
 • szkolisz się za darmo lub dopłacasz małą część,
 • doskonalisz umiejętności pracowników i rozwijasz się zawodowo,
 • poznajesz nowinki ze świata fryzjerstwa – nowe techniki pracy i najnowsze trendy,
 • podnosisz renomę Salonu, zwiększasz zaufanie klientek i podnosisz zyski,
 • dbasz o motywację i rozwój pracowników
AKTUALNE NABORY DO KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO
 • powiat kartuski (woj. pomorskie) 23.05
 • powiat świdnicki (woj. lubelskie) 09-31.05
 • powiat kołobrzeski (woj. zachodniopomorskie) 02-20.05
 • powiat brzeski (woj. opolskie) 18-20.05
KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY- FUNDUSZE REZERWOWE!
AKTUALNE NABORY DO EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO
 • woj. lubuskie: od 25.04, całodobowo
 • woj. kujawsko-pomorskie: od 10.05, godz. 8:00
 • woj. śląskie: od 17.05, godz. 8:00
 • woj. świętokrzyskie: otwarty nabór ciągły, całodobowo
 • woj. wielkopolskie: od 09.05, godz. 13:00
 • woj. zachodnio-pomorskie: otwarty nabór ciągły, całodobowo

Masz ochotę na darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie?

Uzyskaj dofinansowanie z Krajowego Funduszu Rozwoju lub Europejskiego Funduszu Rozwoju – nawet do 100%! Uzupełnij formularz, a my wrócimy do Ciebie ze szczegółami!


POLITYKA PRYWATNOŚCI

DZWOŃ

Nie lubisz wypełniać formularzy? Zadzwoń do specjalistki ds. szkoleń Fale Loki Koki:

+48 52 325 20 63

JAKIE SZKOLENIE WYBRAĆ?

Zobacz, jakie szkolenia prowadzimy.

SZKOLENIA

To jak? Piszesz się na Darmowe szkolenie fryzjerskie w Twoim Salonie?

darmowe szkolenie fryzjerskie

Salony partnerskie

Znajdź salon fryzjerski w twojej okolicy. Skorzystaj z niezwykłej palety kosmetyków Montibello pod okiem naszych certyfikowanych profesjonalistów

znajdź swój salon

blog: Aktualności

wszystkie Aktualności
Najnowsze doniesienia ze świata Montibello - pokazy, wydarzenia, wyjazdy, kolekcje... Bądź na bieżąco!
Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna
Éclat- kwaśna koloryzacja demipermanentna

Robimy skok w przyszłość i zmieniamy zwykłą koloryzację w kwaśną koloryzację demipermanentną, która pielęgnuje włosy. W koloryzację stworzoną w trosce o włosy, ludzi i planetę. Przygotuj się na produkty, które zaskoczą Cię swoimi możliwościami oraz...

Trwała stylizacja Impulsive Trwała stylizacja Impulsive
Trwała stylizacja Impulsive

Trwała ondulacja włosów wraca do salonów – coraz więcej młodych osób, również mężczyzn, decyduje się na trwałą stylizację! Jesteście na to gotowi? Poznajcie produkty, które łączą zalety tradycyjnej trwałej z pielęgnacją i odbudową. To sposób...

Namaste Éclat – weekend w stylu zen Namaste Éclat – weekend w stylu zen
Namaste Éclat – weekend w stylu zen

Namaste Éclat to wydarzenie zupełnie inne niż poprzednie. To relaksujący weekend w klimacie mindfulness i slow life, podczas którego zaprosimy Was do Strefy Zen oraz przestawimy zupełnie nową, kwaśną, naturalną koloryzację demipermanentną Éclat. Dołącz do...

Rozjaśniacze Dénuée – rozjaśnianie z węglem aktywnym Rozjaśniacze Dénuée – rozjaśnianie z węglem aktywnym
Rozjaśniacze Dénuée – rozjaśnianie z węglem aktywnym

A gdyby tak raz na zawsze rozwiązać problem podrażnień skóry, zniszczonych włosów i niepożądanych żółtych odcieni podczas zabiegu rozjaśniania? Co powiesz na produkty, które zmienią wszystko? Sprawdź, jak działa wegańskie rozjaśnianie bez amoniaku oparte o...